Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

Genel Başkanımızın Terör Konulu Basın Bülteni

20.08.2011
1.025
Genel Başkanımızın Terör Konulu Basın Bülteni
REKLAM ALANI

 

TÜRK METAL
BASIN BÜLTENİ
18.08.2011
 
Genel Başkanımız, bölücü örgüt ve siyasi uzantılarıyla muhatap olmanın artık bir anlamı kalmadığını söyledi.
 
MİLLİ SABRIMIZ TÜKENİYOR…
 
 
Türkiye ve Türk halkı olarak çok zor günler yaşıyoruz.
 
Özellikle, Doğu ve Güneydoğu’da terör ve kanla beslenen bölücü terör örgütünün, Türkiye’nin iyi niyetli yaklaşımlarına karşılık olarak, haince bir aşağılık içinde saldırı ve katliamları tercih etmesi, milletimizin milli sabrını tükenme noktasına doğru hızla yaklaştırmaktadır.
 
Türkiye, küçük ve ruhsuz bir ülke değildir. Türkiye, milli hassasiyetlerine, namusu kadar değer veren 75 milyon Türk’ün ülkesidir. Vatanına, Bayrağına ve bağımsızlığına sahip çıkmayı kendisi için “şeref” kabul eden Yüce Türk Milleti, kahpeliği alışkanlık haline getirmiş bölücülerin haince saldırılarına, en sert cevabı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milli birlik ve beraberliğine sıkı sıkıya sarılarak verecektir.
 
Davaları olmayan, emperyalist ülkelerin maşalığını yaparak, ömür boyu bu utanmazlık içinde yaşamayı tercih eden bölücüler, Türkiye’nin devletiyle, milletiyle ve ordusuyla bu oyunlara gelmeyeceğini bilmelidir…
 
Doğu’da ve Güneydoğu’da sadece Türk Milleti’nin değil, bölücü örgütün üyelerinin eş ve çocuklarının da hayatına ve namusuna bekçilik yapan Mehmetçik, ne yazık ki böylesine asil bir yaklaşıma karşı insani cevap alma yerine aksine, namussuzca sırtından hançerlenmektedir.
 
17 Ağustos 2011 günü 8 askerimizin şahadetiyle sonuçlanan hain saldırı, bölücü örgütün mayasını ve karakterini bir kez daha göstermekle kalmayıp, artık bölücü örgüt ve siyasi temsilcileriyle muhatap olmanın anlamsız olduğunu da ortaya koymuştur.
 
Her zaman ve her yerde birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmamız, böyle zor günlerde tek tesellimiz olacaktır…
 
Çukurca’daki hain saldırı sonucunda şehit olan Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yüce milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum.
 
PEVRUL KAVLAK
GENEL BAŞKAN
REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.