Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

Türk Metal Sendikası’nın Eğitime Desteği Devam Ediyor……!!!

08.08.2011
2.438
Türk Metal Sendikası’nın Eğitime Desteği Devam Ediyor……!!!
REKLAM ALANI

 

 

REKLAM ALANI

 

 

 

 

Türk Metal Sendikası’nın Eğitime Desteği Devam Ediyor……

Türk Metal Sendikası ERDEMİR’de çalışan üyelerinden topladığı yardımlar ile eğitime desteği devam ediyor.

Son olarak Topallı Köyü İlköğretim Okulu’nun dış cephesinin boyanması amacıyla yardımda bulundu. Toplanan yardımlar Köy Muhtarı Sayın Recep COŞKUN ve Okul Aile Birliği Üyesi Sayın İsmail CEBECİ’ye teslim edildi. Cebeci ve Coşkun başta Türk Metal Sendikası Şube Yönetimine ve Erdemir çalışanlarına duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

REKLAM ALANI
Yorumlar
 1. Latif ÜNLÜ dedi ki:

  Yusuf başkana ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum.

 2. nhalıcıoğlu dedi ki:

  sivil insiyatifin güçlü ayağı türk metal sendikasının sitesini hizmete geçirenlere teşekürlerimi iletirken ,ihtiyacolan bu sitenin ereğlimiz erdemirimiz,ve bölgemize çözüm ve katkılarına olan güvencimiz tamdır.yusuf başkanın ekibiyle beraber iyi işler yapacağınıa inanıyor üzerimize düşen sorumluluklarımızdada kendilerine destek olacağımız iletmek istiyorum.metal iş kolunun en güçlü sendikasının sosyal projelere ,iş barışına katkılarını takdirle karşılyorum başarılar arkadaşalr dah iyiye daha güzele hep beraberce inşllah.

 3. YAVUZ GÖKÇE dedi ki:

  SEVGİLİ KDZ EREĞLİ ŞUBE BAŞKANIMIZ VE KIYMETLİ YOL ARKADAŞLARINA BU KUTSAL YOLDAKİ MÜCADELESİNİ TAKDİR VE TEBRİK EDİYORUM.HIZLA GELİŞEN SOSYAL VE KÜLTÜREL ALANDAKİ GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP ETMESİ VE ÜYELERİMİZ İLE DAHA VERİMLİ İLETİŞİM KURMASI YÖNÜNDE WEB SAYFASINI FALİYETE GEÇİRERMESİ ,ÇALIŞANLARIMIZ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ BİR ADIM ATMIŞTIR,KENDİLERİNİ YÜREKTEN KUTLUYORUM.^^SENDİKALAR EVRENSEL İNSAN HAKLARININ YÜCELTİLDİĞİ ÇOĞULCU KATILIMCI SİYSASAL DEMOKRATİK REJİMLERİNİN YAŞATILMASINDA ÖZEL BİR ÖNEME SAHİPTİR^^ BU ŞEREFLİ HİZMETE KATKI SUNAN TÜM HERKESE HAYATTA OLMAYANLARA ALLAHTAN RAHMET.SAĞ OLANLARIDA SAĞLIK VE SIHHAD DİLİYOR,ŞU AN GÖREVİNİN BAŞINDA EN SAMİMİ DUYGULARI İLE HAREKET EDEN KIYMETLİ MESLEKTAŞLARIMADA BAŞARILAR DİLİYORUM.YÜCE RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.

 4. hasan bozacı dedi ki:

  Sevgili Başkanım boyle bir imkanı biz işçi arkadaşlara ve tüm teşkilatımıza sunduğun için sonsuz teşekkurlerimi iletir, sağlık dolu günler dilerim.

 5. Tanju İKE dedi ki:

  Bu güzel hizmetin gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkür eder. Bu güzel paylaşımlar ile iletişim kanallarını ardına kadar açanlara bu yolda sonsuz başarılar dilerim.

 6. k.yalçınkaya dedi ki:

  güzel bir hizmet emeği geçenlere teşekkürler

 7. Çetin DURMUŞ dedi ki:

  Doğru ve güvenilir haber-bilginin önemli olduğu günümüzde;hızlı iletişimi etkin kılan teknonolijiyi takip eden. emek veren değerli Türkmetal Sendikası Ereğli yöneticilerini tebrik eder,başarılar dilerim.

 8. coşkun çiftçi dedi ki:

  sayın başkanım emeğinize sağlık bu ailede olmaktan her zaman gurur duyduk allah yolumuzu açık etsin sevgi saygılar

 9. CENGİZ TURKOĞLU dedi ki:

  Biıginin ve düsüncenın önemlı bu gunumuzde hızlı iletişimi etkin kılan teknonolijiyi takip eden ve emek veren değerli Türkmetal Sendikası Ereğli yöneticilerini tebrik eder,başarılar dilerim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.