Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

SAĞLIK DOLU BİR YAŞAM DİLERİZ …

05.10.2011
1.963
SAĞLIK DOLU BİR YAŞAM DİLERİZ …
MOBİL REKLAM ALANI

 Çelik Üretim Başmüdürlüğü’ne bağlı Çelikhane Müdürlüğü ve Sürekli Dökümler Müdürlüğü’nden çeşitli tarihlerde emekli olan 7 arkadaşımıza veda gecesi düzenlendi.

 Çelik Üretim Başmüdürlüğü’ne bağlı Çelikhane Müdürlüğü ve Sürekli Dökümler Müdürlüğü ünitelerimizden çeşitli tarihlerde emekli olan Hüseyin TOSUN, Bayram ÖZTÜRK, Yaşar YOLDAŞ, Harun HALİLOĞLU, Yılmaz KARAHAN, Şaban ÖZTÜRK ve Hasan GÜLEN için düzenlenen emekli gecesine, Sendikamızdan Şube Sekreterimiz Metin ERCAN, Şube Mali Sekreterimiz Sedad TAŞDELEN, Baş Temsilcimiz Mustafa YILDIZ, Ünite Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet KÖROĞLU, İşyeri Temsilcisi Selim DALKILIÇ, Ünite Yöneticilerinden ise Çelik Üretim Başmüdürü Zafer İNANOĞLU, Sürekli Dökümler Müdürü Egemen ÇETEK, Başmühendis ve  Mühendisler katıldı.

MOBİL REKLAM ALANI

 Emekli olan arkadaşlarımızın mesai arkadaşlarının da yoğun katılım gösterdiği gecede hem eğlenceli hem de duygulu anlar yaşanırken emeklilerimize hatıra olarak plaket ve çeşitli hediyeler verildi.

 Emekli olan arkadaşlarımıza bugüne kadar Şirketimize ve Sendikamıza yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyor, hayırlı olsun dileklerimizle birlikte bir ömür boyu sağlık ve mutluluk dolu yaşam diliyoruz.

MOBİL REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. coşkun çiftçi dedi ki:

    yıllarca beraber çalıştık bu güzel insanlarla ,allah bizede nasip eder inşallah ,hayırlı olsun emekliliğin tadını çıkarın koca ustalarrrr

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.