Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

SICAK HADDEHANE ÇALIŞANLARI SICAKLIKLARINI GECELERİNE YANSITTILAR

19.10.2011
2.056
SICAK HADDEHANE ÇALIŞANLARI SICAKLIKLARINI GECELERİNE YANSITTILAR
REKLAM ALANI

 SICAK HADDEHANE ÇALIŞANLARI SICAKLIKLARINI GECELERİNE YANSITTILAR..!

Şubemizin aldığı karar ve Genel Merkezimizin desteği ile; çalışanlarımız ve aileleri ile sosyal paylaşımlarda bulunmak, aileler arası dostluk, kaynaşma ve dayanışmayı pekiştirmek amacıyla düzenlenen eşli kaynaşma yemeği bu defa Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü bünyesinde çalışan arkadaşlarımız ve eşleri için gerçekleştirildi.

14 Ekim Cuma günü; Büyük Anadolu Otelinde gerçekleştirilen geceye Genel Sekreterimiz Sayın Muharrem ASLIYÜCE’de katıldı.  

REKLAM ALANI

Muharrem ASLIYÜCE; Genel Başkanımız Sayın Pevrul  KAVLAK’ın selam ve sevgilerini ileterek başladığı konuşmasına Türk Metal Sendikasının eğitime ve aileye verdiği önemden bahsederek devam etti.

ASLIYÜCE; Türk Metal Sendikası’nın ülkemizde ve dünyada eğitime en çok destek veren sendika olduğunu, üyesinden aldığı aidatı yine üyesine sosyal yatırım olarak döndüren büyük bir sendika olduğunu anlattı.

Sendikamızın metal sektöründe faaliyet gösteren bir sendika olduğu için ağırlıklı olarak erkeklerin çalışmakta olduğunu,  metal sektöründe çalışan bayan sayısı son derece az olmasına rağmen 10 bin civarında bayan üyemizin sendikamızın her türlü faaliyetinde, hem yurt içi hem yurtdışı  eğitim ve  seminerlerinde olmasını sağladıklarını belirtti.

ASLIYÜCE çalışanlarımızın eşlerine seslenerek; toplumu oluşturan ailedir aileyi oluşturan ise bireylerdir, iyi toplumu oluşturmak için iyi aileyi, iyi aileyi oluşturmak için de iyi bireyleri oluşturmak gerektiğini, bunun başarılabilmesi için de en fazla görevin değerli hanımefendilere düştüğünü, çünkü yeni doğan bir çocuğun ilk eğitiminin ailede başladığını sonra diğer eğitim sisteminin devreye girdiğini söyleyerek; dinimizin ve kültürümüzün en fazla önem verdiği müessesenin annelik müessesesi olduğunu cennetin annelerin ayaklarının altında olduğunu söyledi.

ASLIYÜCE; sözlerine Şube Başkanımıza ve Şube Yönetimimize böyle güzel geceyi düzenledikleri için teşekkür ederek son verdi. 400 kişinin katıldığı sıcak gecede konuşmaların ardından yemek ve müzik programlarıyla çalışanlarımız eşleri ile birlikte doyasıya eğlendiler.

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Enes AKSU dedi ki:

    Başta Şube Başkanımıza, emeği geçen şube yöneticilerine ve temsilcilerimize cok tesekkür ederiz. (ELEKTRONİK OTOMASYON)

  2. Ayhan Yıldırım dedi ki:

    Türkmetal sendikasina çok teşekkür ederim.böyle güzel bir gece düzenledikleri için.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.