Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ŞUBEMİZ YENİ YERİNDE

27.10.2011
2.185
ŞUBEMİZ YENİ YERİNDE
REKLAM ALANI

Şubemiz Yeni Yerinde….

Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi uzun yıllardan bu yana hizmet verdiği yerinden ayrılarak, şehir merkezinde bulunan Öğretmen Evi (AY CİTY) İş Merkezi’nde hizmet vermeye başladı.

REKLAM ALANI

24 Ekim 2011 Pazartesi gününden itibaren yeni yerinde hizmet vermeye başlayan tesiste    “ALP TUNCA İŞÇİ LOKALİ”, Toplantı ve Televizyon Salonu ile Dinlenme Bölümleri, Mescit, Kantin gibi üyelerimizin dinlenip vakit geçirebilecekleri ortamlar günün koşullarına uygun ve modern olarak hizmet vermeye hazırlanmış bulunmaktadır.

Şube Başkanımız Yusuf Ziya ODABAŞ internet sitemize yaptığı açıklamada; “Üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek ve onlarla daha modern ortamlarda bir araya gelebilmek için şubemizin böyle bir tesise çok ihtiyacı vardı, eski yerimizin küçük ve eski olmasından dolayı bazı sıkıntılar yaşıyorduk, bu eksikliklerimizi görerek bize böyle bir kompleksi kazandıran başta Genel Başkanımız Pevrul KAVLAK olmak üzere, tüm genel merkez yöneticilerimize çok teşekkür eder, bu tesisin üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.

ODABAŞ; 2011 yılında yaptığımız kongremizden sonra yeni oluşan yönetimimizle birlikte Genel Merkezimizin de desteği ile bir çok yeniliklere imza attıklarını; ve sadece üyelerimizle değil, üye eş ve çocukları ve bölge halkı ile birlikte paylaşımlarda bulunularak Türk Metal Sendikasının Sosyal Sendikacılık anlayışını daha da pekiştirmek için çalıştıklarını belirtti.

Bu çalışmalar kapsamında; üyelerimiz ve eşlerine yönelik aile yemekleri, internet sitemizin kurulması, yeni şube ve lokal kompleksimizin açılması, MESS ile ortaklaşa düzenlenen eğitimler, teknik ve kültüre geziler gibi bir çok sosyal faaliyetin yapıldığını bundan sonrada yapılmaya devam edileceğini söyledi.

Yeni açılan şubemize başta üyelerimiz olmak üzere, sivil toplum kuruluşlarından, siyasi partilerden ve  bölgedeki bir çok esnaftan hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken; Türk Metal Sendikası adına Şube Başkanımız ODABAŞ, ziyaret ve iyi niyet dileklerinde bulunan herkese teşekkür ettiklerini söyledi.

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. ŞENOL TEMİZEL dedi ki:

    Sayın Başkanımız Yusuf beye ve yönetim kurulunda görevli ayrıca çalışan üyelere ve temsilci arkadaşlara görevlerinde başarılar diler yeni yerimizin herkese hayırlı olmasını dilerim.Saygılarımla

  2. ERHAN YILMAZ dedi ki:

    Sayın Başkanımız Yusuf beye ve yönetim kurulunda görevli ayrıca çalışan üyelere ve temsilci arkadaşlara görevlerinde başarılar diler yeni yerimizin herkese hayırlı olmasını dilerim.Türk metal sendikamızla her zaman gurur duyuyoruz.
    Saygılarımla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.