Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

Ereğli Kaymakamı İbrahim ÇAY, Sendikamızı ziyaret etti.

01.11.2011
1.225
Ereğli Kaymakamı İbrahim ÇAY, Sendikamızı ziyaret etti.
REKLAM ALANI

Ereğli Kaymakamı İbrahim ÇAY, Sendikamızı ziyaret etti.

Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, yeni hizmet binasına taşınan sendikamızı ziyaret etti.

Çay, ziyarette yaptığı konuşmada, Türk Metal Sendikası’nın, ilçe genelinde yapılan çeşitli etkinlik ve kampanyalara öncülük ettiğini söyledi. Türk Metal Sendikası’nın, talep edilen desteği sürekli yerine getirdiğini belirten Çay, şöyle dedi:

REKLAM ALANI

“Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Ereğli Eğitim Fakültesi’nde başlatılan ‘Bir Sınıfta Senin Olsun’ kampanyasına ilk desteği Türk Metal Sendikası verdi. İlçe genelindeki 54 okulun onarımında da ilk hareket yine sendikadan geldi. Türk Metal Sendikası, Ereğli halkı ve Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) TAŞ ile bütünleşmiş bir kuruluş. Zaten bunu bir birinden ayırt edemezsin.

Çay, Öğretmen evi binasındaki yeni yerine taşınan sendika hizmet binasını beğendiğini ifade ederek, Ereğli halkına, ERDEMİR’e ve üyelerine yakışan düzenleme yapılmış. Merkezi yerde olması da önemli avantaj. Her şey gönüllerince olsun. Buranın hizmete girmesine katkıda bulunanları kutluyorum” dedi.

Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş da, sendika binası ile ilgili bilgiler aktardığı Çay,’a ZKÜ Alaplı Meslek Yüksek Okulu’nda da sınıf düzenlemesi yaptıklarını belirterek, ilgisinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette, İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Koçak, Türk Metal Sendikası Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedad TAŞDELEN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz de hazır bulundu.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.