SENDİKA YÖNETİMİMİZİN İŞYERİ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR….

SENDİKA YÖNETİMİMİZİN İŞYERİ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR….
29 Kasım 2011 tarihinde eklendi, 1.225 kez okundu.
Reklam

 SENDİKA YÖNETİMİMİZİN İŞYERİ ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR….

 

Şube Başkanımız Yusuf Ziya ODABAŞ başkanlığında, İcra ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Baştemsilci ve ünite temsilcilerimiz işyeri ziyaretlerine devam ediyor.

23-24 Kasım 2011 tarihlerinde Yardımcı İşletmeler Baş Müdürlüğü’ne bağlı Kuvvet Santrali, Enerji Üretim ve Dağıtım, Su Tesisleri, Oksijen Fabrikaları ile, Laboratuvarlar Müdürlüğü’ne bağlı işyerlerini ziyaret eden sendika yöneticilerimiz çalışanlarımızla çay sohbetleri yaptılar.

Diğer ziyaretlerde olduğu gibi; güncel sendikal konular, İş güvenliği, Erdemir’de gelişen teknoloji ile birlikte geçmişten günümüze çalışma şartlarındaki gelişme ve değişmeler, ülke ve dünya ekonomisi gibi konularında sohbet, bilgi alışverişi ve değerlendirmeler yapıldı.

Şube Başkanımız Yusuf Ziya ODABAŞ, üyelerimizle sohbetinde, gerek Van Depremi dolayısıyla düzenlenen yardım toplama kampanyasına verilen destekten dolayı, gerekse zaman zaman düzenlenen çeşitli yardım toplama kampanyalarına katılımlardan dolayı teşekkür ederek, “şimdi olduğu gibi her zaman birlik beraberlik içerisinde olmalı ve imkanlarımız çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine yardım elimizi uzatmalıyız” dedi.

 

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git