Soğuk Haddehane Çalışanlarının Gecesi Coşkuluydu…

Soğuk Haddehane Çalışanlarının Gecesi Coşkuluydu…
29 Kasım 2011 tarihinde eklendi, 1.850 kez okundu.
Reklam

Soğuk Haddehane Çalışanlarının Gecesi Coşkuluydu…

Şubemizin aldığı karar ve Genel Merkezimizin desteği ile; çalışanlarımız ve aileleri ile sosyal paylaşımlarda bulunmak, aileler arası dostluk, kaynaşma ve dayanışmayı pekiştirmek amacıyla bir süredir düzenlenmeye devam eden eşli kaynaşma yemeklerinin dördüncüsü Soğuk Haddehaneler grubu çalışanları ve eşleri  için düzenlendi.

16 Kasım 2011 Çarşamba günü; Büyük Anadolu Otelinde gerçekleştirilen geceye Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sayın İsmail DURSUN’da katıldı.

Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sayın İsmail DURSUN, Genel Başkanımız Sayın Pevrul  KAVLAK’ın selam ve sevgilerini ileterek başladığı konuşmasına; Türk Metal Sendikası’nın sosyal sendikacılık anlayışı ve aileye verdiği önemden bahsederek devam etti.

Çalışanlarımız eşleri ile birlikte gece boyu gönüllerince eğlendiler.

Reklam
Soğuk Haddehane Çalışanlarının Gecesi Coşkuluydu… Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. onur saka dedi ki:

    gecemize katkılarından dolayı genelmerkez yöneticilerime ve şube yöneticilerime değerli mesai rakadaşlarıma reşekkür ederim.

  2. Murat AKDEMİR dedi ki:

    Erdemir çalışanı ve Türk Metal Sendikası üyesi olmaktan her zaman gururluyuz böyle bir gecede yer aldığımız ve işci ile Sendikamızın kaynaşmasını bir kez daha görmekten kıvanç duydum. Bu fırsatı bizlere saplayan başta yöneticilerimize ve temsilcimiz Onur SAKA’ya teşekkürü borç bilirim, Saygılarımla.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git