Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ŞUBEMİZE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ SÜRÜYOR…

29.11.2011
1.040
ŞUBEMİZE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ SÜRÜYOR…
REKLAM ALANI

ŞUBEMİZE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ SÜRÜYOR…

 

REKLAM ALANI

Şubemizin yeni hizmet binasına taşınması nedeni ile; Kdz.Ereğli Türk Hava Kurumu (THK) Şube Başkanı Muhammet LİKOĞLU, Yönetim Kurulu Üyesi Reşat KARTAL ve THK Üyesi Ali ÇETİN, Şube Başkanımız Yusuf Ziya ODABAŞ’a yeni hizmet binamızın hayırlı olmasını dilediler.

Ziyarette konuşma yapan THK Şube Başkanı Muhammet LİKOĞLU, Şube Başkanı Yusuf Ziya ODABAŞI’ın şahsında tüm sendika üyelerine hayırlı uğurlu olmasını dileyerek Türk Metal  Sendikasının Kdz.Ereğli’de önemli bir sivil toplum  kuruluşu olduğunu, THK Şubesi olarak her zaman emeğin, emekçinin  ve Erdemir işçisinin yanında olduklarını belirtti.

LİKOĞLU; Erdemir işçisinin her ramazan ayında THK’na yapmış oldukları fitre zekat yardımlarından dolayı beş paydaş kurum adına Türk Metal Sendikası üyelerine teşekkür etti. Şube Başkanımız Yusuf Ziya ODABAŞ da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek THK Şube Başkanı Muhammet LİKOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

THK Şube Başkanı Muhammet LİKOĞLU, Sendika Başkanımıza THK’yi tanıtıcı hediye ve ziyaret anısına THK’nin şiltini takdim etti.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.