Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ALTINCI KAYNAŞMA YEMEĞİMİZ LİMAN ve NAKLİYAT BAŞ MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARI ve EŞLERİ İÇİN…

10.12.2011
1.153
ALTINCI KAYNAŞMA YEMEĞİMİZ LİMAN ve NAKLİYAT BAŞ MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞANLARI ve EŞLERİ İÇİN…
REKLAM ALANI

ALTINCI KAYNAŞMA YEMEĞİMİZ LİMAN ve NAKLİYAT BAŞ MÜDÜRLÜĞÜ
 ÇALIŞANLARI ve EŞLERİ İÇİN…

Şubemizin aldığı karar ve Genel Merkezimizin desteği ile; çalışanlarımız ve aileleri ile sosyal paylaşımlarda bulunmak, aileler arası dostluk, kaynaşma ve dayanışmayı pekiştirmek amacıyla bir süredir düzenlenmeye devam eden eşli kaynaşma yemeklerinin altıncısı Liman ve Nakliyat Baş Müdürlüğü grubu çalışanları ve eşleri  için düzenlendi.

02 Aralık 2011 Cuman günü; Büyük Anadolu Otelinde gerçekleştirilen geceye Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sayın İsmail DURSUN’da katıldı.

REKLAM ALANI

Gecenin açılış konuşmasını yapan Şube Başkanımız Sayın Yusuf Ziya ODABAŞ; uzun zamandır programımızda olan ancak fırsat bulup da gerçekleştiremediğimiz bu organizasyonları, sizlerin aidatlarıyla yapılan bu gibi güzel sosyal tesislerimizde  gerçekleştirmenin mutluluğu içerisinde olduğunu belirterek katılım sağlayan ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür etti. ODABAŞ; her konuda olduğu gibi bu gecenin düzenlenmesi konusunda da desteğini esirgemeyen başta Genel Başkanımız Pevrul KAVLAK ve tüm Genel Merkez yöneticilerimize teşekkür etti.

Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sayın İsmail DURSUN, Genel Başkanımız Sayın Pevrul  KAVLAK’ın selam ve sevgilerini ileterek başladığı konuşmasına; Türk Metal Sendikası’nın sosyal sendikacılık anlayışı ve aileye verdiği önemden bahsederek devam etti.

DURSUN; “Çalışarak, üreterek Türkiye’nin kalkınmasında önemli yer tutan; alın teriyle helal ekmek kazanarak ailesine bakan  siz çalışanlarımızın, zaman zaman bu gibi ortamlarda aileleri ile birlikte eğlenmek en doğal hakkıdır. Bu ortamların oluşturulmasına büyük katkısı bulunan başta Ereğli Şube Başkanımız ve tüm Ereğli teşkilatımıza teşekkür ediyorum dedi.

Çalışanlarımız eşleri ile birlikte gece boyu gönüllerince eğlendiler.

 

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.