Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

MERKEZ BAKIMCILAR’IN GECESİ…

10.12.2011
1.125
MERKEZ BAKIMCILAR’IN GECESİ…
REKLAM ALANI

 MERKEZ BAKIMCILAR’IN GECESİ…

Şubemizin aldığı karar ve Genel Merkezimizin desteği ile; çalışanlarımız ve aileleri ile sosyal paylaşımlarda bulunmak, aileler arası dostluk, kaynaşma ve dayanışmayı pekiştirmek amacıyla bir süredir düzenlenmeye devam eden eşli kaynaşma yemeklerinin beşincisi Atelyeler ve Bakım Baş Müdürlüğü grubu çalışanları ve eşleri  için düzenlendi.

REKLAM ALANI

30 Kasım 2011 Çarşamba günü; Büyük Anadolu Otelinde gerçekleştirilen geceye Genel Sekreterimiz Sayın Muharrem ASLIYÜCE’de katıldı.

Genel Sekreterimiz Sayın Muharrem ASLIYÜCE, Genel Başkanımız Sayın Pevrul  KAVLAK’ın selam ve sevgilerini ileterek başladığı konuşmasına; Türk Metal Sendikası’nın sosyal sendikacılık anlayışı ve aileye verdiği önemden bahsederek devam etti.

ASLIYÜCE; bizlerin ailemizin, eşimizin, çocuğumuzun geleceği için çalışıp para kazandığımızı, iş yerlerimizde rekorlar kırdığımızı ama bu başarıların arkasında bizlerin gönüllerini hoş, kafalarımızı rahat kılan eşlerimizin olduğunu ve bizlerin eşlerimiz sayesinde başarılı olduğumuzu söyledi.

ASLIYÜCE; bu geceyi Türk Metal Sendikası’nı tanıyan değerli üyelerimizden çok bizleri daha az tanıma fırsatı bulmuş siz değerli eşlerimizle paylaşımlarda bulunmak ve sizlere mutlu bir gün yaşatabilmek için düzenlendiğini belirtti.

Yaklaşık 200 üyemizin eşleri ile birlikte katıldığı gece keyifli bir ortamda geç saatlere kadar devam etti.

  

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.