Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

Demir Üretimcilerin Gecesi Muhteşemdi….

04.01.2012
1.923
Demir Üretimcilerin Gecesi Muhteşemdi….
REKLAM ALANI

Demir Üretimcilerin Gecesi Muhteşemdi….

 Şubemizin aldığı karar gereği; çalışanlarımız ve aileleri ile sosyal paylaşımlarda bulunmak, aileler arası dostluk, kaynaşma ve dayanışmayı pekiştirmek amacıyla düzenlenen eşli kaynaşma yemeklerinin yedincisi Demir Üretim Baş Müdürlüğü’ne bağlı ünitelerde çalışan üyelerimiz ve eşleri için gerçekleştirildi. 16 Aralık 2011 Cuma günü; Büyük Anadolu Otelinde gerçekleştirilen geceye Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sayın İsmail DURSUN’da katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Şube Başkanımız Sayın Yusuf Ziya ODABAŞ; Türk Metal Sendikası’nın sosyal sendikacılık anlayışından bahsederek, Genel Başkan ve Genel Merkez yöneticilerine teşekkür ettikten sonra sözü İsmail DURSUN’a bıraktı.

REKLAM ALANI

Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sayın İsmail DURSUN’da Genel Başkanımız Sayın Pevrul  KAVLAK’ın selam ve sevgilerini ileterek başladığı konuşmasına Türk Metal Sendikası’nın kadına  ve aileye verdiği önemden bahsederek devam etti.

DURSUN; sözlerine Şube Başkanımıza ve Şube Yönetimimize böyle güzel geceyi düzenledikleri için teşekkür ederek son verdi.400 kişinin katıldığı muhteşem gecede konuşmaların ardından yemek ve müzik programlarıyla çalışanlarımız eşleri ile birlikte doyasıya eğlendiler.

  

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Sadettin ÖZSOY dedi ki:

    Sayın başkanımız ve yönetim kuruluna teşekkür eder böyle gecelerin devamını dileriz.

  2. TURGAY GÜRBÜZ dedi ki:

    emeği geçen,organizasyonu düzenleyen herkese teşekkürler.

  3. ŞAH İSMAİL dedi ki:

    Bizde böyle Genel başkan, şube başkanı ve yönetici,temsilciler oldukça dahada fazla etkinliklerimiz olur şüphesiz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.