Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ERDEMİRSPOR’un Gecesi

04.01.2012
2.106
ERDEMİRSPOR’un Gecesi
REKLAM ALANI

ERDEMİRSPOR’un GECESİ MUHTEŞEMDİ…..

Zonguldak Süper Amatör Ligi’nde ilk yarıyı ikinci olarak kapatarak şampiyonluk mücadelesi veren futbol takımımıza destek amaçlı 14 Aralık 2011 Çarşamba günü Büyük Anadolu Otel’de düzenlenen moral gecesi muhteşemdi.

Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şube Başkanı ve Erdemirspor As Başkanı Yusuf Ziya ODABAŞ gecede yaptığı konuşmada; “1965 yılında kurulan ERDEMİRSPOR, ERDEMİR’in, içinde bulunduğu toplumun sportif etkinliklerine katkı, ilçemizde ve bölgemizde bulunan gençlerin bedensel ve ruhsal gelişiminin desteklenmesi amacı ile faaliyetlerine 46 yıldır başarı ile devam etmektedir, ilimizin en geniş kadrosuna sahip futbol branşımızın alt yapısında 6 takım bulunmakta ve oyuncularımızın büyük bir çoğunluğu Ereğli’de yaşayan sporculardan oluşturmaktadır.

REKLAM ALANI

ERDEMİRSPOR mücadele ettiği tüm branşlarda, özellikle altyapıya önem ve destek vererek geleceğin sporcularının yetişmesine büyük destek sağlamaktadır. Kulübümüz halen Basketbol, Futbol, Bisiklet ve Boks olmak üzere 4 ayrı branşta, 300 lisanslı sporcusuyla faaliyet göstermekte ve kurulduğu günden bu güne; Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün işaret ettiği “Zeki, çevik ve ahlaklı sporcular” prensibini birinci öncelik olarak kabul ederek gençlerimizin sağlıklı kazanımlar edinmesine katkı sağlamaktadır.

Sahibi, destekçisi  ve savunucusu geçmişte olduğu gibi bugün ve bundan sonrada Erdemir Çalışanları ve Türk Metal Sendikası olan ERDEMİRSPOR’a olan desteğimizin Genel Merkezimiz ve Ereğli Şubemizin öncülüğünde her zaman devam edeceğinin bilinmesini istiyorum” dedi.

Hediye çekilişleri ile çeşitli hediyelerin dağıtıldığı geceye katılan konuklar ilerleyen saatlere kadar gönüllerince eğlendi.

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. coşkun çiftçi dedi ki:

    en büyük erdemirspor

  2. akan koc dedi ki:

    tüm türk metal ailesine başarılar dilerim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.