ATELYELER GRUBU ÇALIŞANLARI EŞLERİ ile BİRLİKTE DOYASIYA EĞLENDİ…

ATELYELER GRUBU ÇALIŞANLARI EŞLERİ ile BİRLİKTE DOYASIYA EĞLENDİ…
20 Şubat 2012 tarihinde eklendi, 1.409 kez okundu.
Reklam

ATELYELER GRUBU ÇALIŞANLARI EŞLERİ ile BİRLİKTE DOYASIYA EĞLENDİ…

Bildiğiniz gibi; Kdz.Ereğli Şube Yönetimimizin aldığı karar ve Genel Merkezimizin de onayı ile; çalışanlarımız ve aileleri ile sosyal paylaşımlarda bulunmak, aileler arası dostluk, kaynaşma ve dayanışmayı pekiştirmek amacıyla 2011 yılında 8 adet eşli paylaşım yemeği düzenlenmişti.

23 Aralık’ta düzenlenen 2011 yılının son yemeğine katılan Genel Başkanımız, üyelerimizden gelen yoğun talep ve memnuniyet doğrultusunda bu yemeklerin 2012 yılında da devam edeceği müjdesini vermişti.

Bu kapsamda; 08 Şubat 2012 Çarşamba günü Büyük Anadolu Otelde 2012 yılının ilk paylaşım gecesi Atölyeler ve Bakım Baş Müdürlüğü bünyesinde bulunan ünitelerde çalışan üyelerimiz ve eşleri için düzenlendi.

Geceye Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sayın İsmail DURSUN’da katıldı. Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sayın İsmail DURSUN; Genel Başkanımız Sayın Pevrul  KAVLAK’ın selam ve sevgilerini ileterek başladığı konuşmasına Türk Metal Sendikası’nın kadına  ve aileye verdiği önemden bahsederek devam etti.

DURSUN; sözlerine Şube Başkanımıza ve Şube Yönetimimize böyle güzel geceyi düzenledikleri için teşekkür ederek son verdi.400 kişinin katıldığı muhteşem gecede konuşmaların ardından yemek ve müzik programlarıyla çalışanlarımız eşleri ile birlikte doyasıya eğlendiler.

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git