Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

KDZ.EREĞLİ ŞUBEMİZİN GENİŞLETİLMİŞ LOKAL TOPLANTISI YAPILDI

05.02.2012
1.239
KDZ.EREĞLİ ŞUBEMİZİN GENİŞLETİLMİŞ LOKAL TOPLANTISI YAPILDI
REKLAM ALANI

KDZ.EREĞLİ ŞUBEMİZİN GENİŞLETİLMİŞ LOKAL TOPLANTISI YAPILDI

Kdz.Ereğli Şubemizin Genişletilmiş Lokal Toplantısı Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz İsmail DURSUN’un da katılımıyla 31 Ocak 2012 tarihinde Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştirildi.

REKLAM ALANI

Kdz.Ereğli Şubemize bağlı 225 lokal temsilcilerimizin tamamının katıldığı toplantının açılış konuşmasını Şube Başkanımız Yusuf Ziya ODABAŞ yaptı.

ODABAŞ; ünitelerde lokal temsilciliği görevini yapan arkadaşlarla Ereğli gündemi, işyeri çalışma şartları hakkında bilgi verdi, ayrıca sendikal konularda beklentilerini dile getirdi.

Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz İsmail DURSUN’da yaptığı konuşmada, özellikle 2009 yılından bu yana sendikamızın yaptığı çalışmalar ve sendikamızın 2009 yılında 24 olan şube sayımızın şu an 31 olduğunu ifade ederek  örgütlenmenin öneminden bahsetti.

Ayrıca, Çalışma Mevzuatına yönelik gelişmeler ve 2821 ve 2822 sayılı Kanunların değişimi hakkında bilgilendirme yaptı.

Toplantının ikinci bölümünde ise lokal temsilcilerimizin sorularını cevaplandıran DURSUN; lokal temsilcilerine teşekkür ederek, özellikle 2821 ve 2822 sayılı kanun ile ilgi bir çok soru yöneltilmesi ve konuya ilginin yoğun olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getidi.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.