Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

2012 Yılının 2. Paylaşım Yemeği…

12.03.2012
1.323
2012 Yılının 2. Paylaşım Yemeği…
REKLAM ALANI

2012 Yılının 2. Paylaşım Yemeği…

Erdemir’de çalışan üyelerimiz ve aileleri ile gerek sosyal paylaşımlarda bulunmak, aileler arası dostluk, kaynaşma ve dayanışmayı pekiştirmek gerekse üyelerimizin ve eşlerinin yoğun iş ve yaşam streslerini atmalarına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Eşli Paylaşım Yemeklerine devam ediliyor.

Bu kapsamda 2012 yılının 2. Eşli Paylaşım Yemeği 22 Şubat 2012 Çarşamba günü Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sayın İsmail DURSUN’un da katılımıyla Demir Üretim, Liman-Nakliyat ve Yardımcı İşletmeler Çevre Yönetim ünitelerine bağlı birimlerde çalışan üyelerimiz ve eşleri için Büyük Anadolu Otelde gerçekleştirildi.

REKLAM ALANI

Gecenin açılış konuşmasını yapan Kdz.Ereğli Şube Başkanımız Sayın Yusuf Ziya ODABAŞ; 2011 yılında üniteler bazında gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonların bundan sonra kaynaşma ve paylaşım duygularının daha üst seviyelerde yaşanabilmesi amacıyla değişik ünitelerin bir araya gelmesiyle yapılmasına karar verdiklerini söyledi. ODABAŞ Türk Metal Sendikası’nın sosyal sendikacılık anlayışından bahsederek, Genel Başkan ve Genel Merkez yöneticilerine teşekkür ettikten sonra sözü İsmail DURSUN’a bıraktı.

Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Sayın İsmail DURSUN Genel Genel Başkanımız Sayın Pevrul KAVLAK’ın selam ve sevgilerini ileterek başladığı konuşmasına Türk Metal Sendikası’nın kadına ve aileye verdiği önemden bahsederek devam etti.

DURSUN; Türk Metal Sendikası’nda göreve geldiklerinden bu yana bir çok gelişme ve ilerleme kaydettiklerini belirterek; hedeflerinin metal iş kolunda çalışan işçiler için Türk Metal’i tek sendika yapmaktır bu amaçla Türk Metal olarak 2009-2011 yıllarını Teşkilatlanma yılı ilan ederek 86 yeni iş yerinde örgütlenme sağlandığını ve bu sayede Türk Metal’e 25.000 yeni üye katılımı olduğunu; 2012 yılını ise Toplu Sözleşme yılı ilan ettiklerini açıklayan DURSUN, sözlerine Şube Başkanımıza ve Şube Yönetimimize böyle güzel geceyi düzenledikleri için teşekkür ederek son verdi. 400 kişinin katıldığı muhteşem gecede konuşmaların ardından yemek ve müzik programlarıyla çalışanlarımız eşleri ile birlikte doyasıya eğlendiler.

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Oktay Gürbüz dedi ki:

    Bu organizasyonu düzenleyen tüm Türk Metal yöneticilerine teşekkür ederiz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.