Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

FUTBOL HEYECANI BAŞLIYOR….

29.03.2012
1.955
FUTBOL HEYECANI BAŞLIYOR….
REKLAM ALANI

FUTBOL HEYECANI BAŞLIYOR….

Şirketimizin 47. İşletme Yıldönümü Kutlama Etkinlikleri kapsamında  gerçekleştirilecek olan Üniteler Arası Futbol Turnuvası fikstürü açıklandı.

Futbol Turnuvası Tertip Komitesi’nin 26Mart 2012 Pazartesi günü ünitelerin takım sorumluları ile yaptığı bilgilendirme ve kura çekim toplantısı sonrası; A ve B grubu olma üzere toplam 13 takımın mücadele edeceği turnuvanın fikstürü aşağıdaki gibi oluştu.

REKLAM ALANI

Yapılan toplantı sonrası tertip komitesi üyeleri Sendika Başkanımız Yusuf Ziya ODABAŞ’ı ziyaret etti.

ODABAŞ ziyarette yaptığı konuşmada;

 “Şirketimizin 47. İşletme yıldönümünü kutlamaya yaklaştığımız şu günlerde; bu tür sosyal faaliyetleri çalışanlarımızın birlik, beraberlik ve arkadaşlık duygularının artırılması bakımından çok faydalı buluyoruz,  turnuvanın tüm takımlarımıza hayırlı olmasını diliyorum, takımlarımızın dostça mücadele edeceğine olan inancım tamdır, iyi olan takımın kazanmasını diliyor, tüm çalışanlarımızı aileleri ile birlikte bu heyecanı yaşamaya davet ediyorum.”  dedi.

Gruplar

Yeni Fikstür

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Fahrettin Türkoğlu dedi ki:

    Herkese başarılar diliyorum.

  2. Ünal Savaş dedi ki:

    Şirketimizin, 47. İşletme Yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde 4 Nisan 2012 ve 13 Mayıs 2012 tarihleri arasında düzenleyeceği, Üniteler arası futbol turnuvasına katılacak olan tüm ünitelerimize centilmence mücadale ve başarılar dilerim. Saygılarımla
    Ünal Savaş
    Erdemir emeklisi

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.