Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

OKULLARIMIZA YAPILAN YARDIMLAR YERİNDE İNCELENDİ…

27.03.2012
1.767
OKULLARIMIZA YAPILAN YARDIMLAR YERİNDE İNCELENDİ…
REKLAM ALANI

OKULLARIMIZA YAPILAN YARDIMLAR YERİNDE İNCELENDİ…

Ülke sendikacılığın öncü ismi Türk Metal Sendikası, çalışan üyelerinin hak ve menfaatlerini korumanın yanı sıra, yetkili bulunduğu bölgelerdeki sağlık, eğitim, sosyal ve kültürel değerlere de destek olmayı sürdürüyor.

Bu bağlamda, Eğitim’i, çağdaşlaşmanın temel dinamiği kabul eden Türk Metal Sendikası, çocuklarımızın bilinçli, kültürlü ve eğitimli bir birey olarak topluma ve ülkeye, daha yararlı olmalarını sağlamak amacıyla Ereğli’deki ilköğretim okullarına da değişik dönemlerde çeşitli katkılarda bulundu.

REKLAM ALANI

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ERDEMİR genelinde değişik dönemlerde çalışanlarımızdan toplanan yardımların ulaştırdığı Topallı Köyü İlköğretim Okulu, Kurtlar Köyü İlköğretim Okulu, Ormanlı Merkez İlköğretim Okulu  ve Gümeli Merkez İlköğretim Okulu’na 21/03/2012 tarihinde ziyaretlerde bulundu.

Sayın Odabaş ve beraberindekiler, Atatürk Köşesi, dış cephe boyası, çevre düzenlemesi ve sınıf tadilatları gibi yardımların yapıldığı okulların idarecileriyle görüştü.

Sayın Odabaş, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, Türk Metal Sendikası’nın toplumsal bakış açısından bahsederek, “amacımız bölgemizdeki eğitim kurumlarına katkı sağlamaktı. Bundan sonra da imkanlarımız ölçüsünde katkıları sürdüreceğiz” dedi.

Okul yöneticileri de katkılarından dolayı Odabaş ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

TÜRK METAL SENDİKASI
EREĞLİ ŞUBE YÖNETİM KURULU

 

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Oktay Gürbüz dedi ki:

    Eğitime yapılan desteklerinden ötürü sendikamıza tesekkür ederiz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.