SICAK ve SOĞUK HADDEHANELER KAYNAŞMA GECESİ

SICAK ve SOĞUK HADDEHANELER KAYNAŞMA GECESİ
19 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 1.958 kez okundu.
Reklam

SICAK ve SOĞUK HADDEHANELER KAYNAŞMA GECESİ

Şubemiz tarafından geçen yıl başlatılan çalışan üyelerimizin aileleri ile birlikte katıldıkları kaynaşma ve dayanışma etkinliklerimiz devam ediyor.

Büyük Anadolu Ereğli Tesisleri’ndeki ERDEMİR Salonu’nda 18 Nisan gerçekleştirilen etkinlikte Sıcak Haddehane ve Soğuk Haddehane ünitelerimizin çeşitli birimlerinde çalışan üyelerimiz ve eşleri katıldı.

Şube başkanımız Yusuf Ziya ODABAŞ gecede yaptığı konuşmada;

 Sayın Genel Başkanımız Pevrul KAVLAK’ın ‘Bilgi ve Sevgi Paylaşınca Güzeldir’ sözünden yola çıkarak, ERDEMİR’de çalışan üyelerimiz ve aileleri ile sosyal paylaşımlarda bulunmak amacıyla, geçen yıl başlattığımız eşli paylaşım yemeklerimizi sürdürüyoruz.

Türk Metal Sendikası, üyeleri ile olduğu kadar, üye eşleri ve çocukları ile bütün bir ailedir. Bölgemizde de, ERDEMİR çalışanları ve üyelerimizle ile bir bütün aile olduğunu göstermek amacıyla bu toplantılarımızı düzenlemeyi uygun gördük. Siz değerli hanımefendilere de ülkemizde sosyal sendikacılık anlayışının öncüsü olan sendikamızı tanıtarak bu aile kavramını daha dolu yaşatmak ve aileler arası dostluk, kaynaşma ve dayanışmayı pekiştirmek arzusundayız. Düzenlediğimiz bu organizasyonlarda bu güne kadar eşleriyle birlikte yaklaşık 4000 üyemizle bir araya geldik, bir nebzede olsa yoğun iş ve yaşam stresinden uzaklaştık.  Sizlerin bu yoğun katılımı da bizleri çok mutlu etti.

Bize her konuda olduğu gibi, dayanışma gecelerimizin düzenlenmesinde de destek ve fedakarlıklarını esirgemeyen başta Sayın Genel Başkanımız Pevrul KAVLAK olmak üzere, Genel Merkez yöneticilerimize teşekkür ediyor, hepinize keyifli dakikalar geçirmeniz diliyorum.”

Reklam
SICAK ve SOĞUK HADDEHANELER KAYNAŞMA GECESİ Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Oktay Gürbüz dedi ki:

    Birlik ve beraberlikle daha nice günlere.

  2. NE GÜZEL BİR PROĞRAM SEKTÖR BİR ARADA HARİKA BİR ORGANİZASYON OLMUŞTUR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git