Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

Bayat İlköğretim Okulu’na Laboratuar Yapılması İçin Yardımda bulunduk…

04.05.2012
2.363
Bayat İlköğretim Okulu’na Laboratuar Yapılması İçin Yardımda bulunduk…
REKLAM ALANI

Bayat İlköğretim Okulu’na Laboratuar Yapılması İçin Yardımda bulunduk…

Eğitim’i, çağdaşlaşmanın temel dinamiği kabul eden Türk Metal Sendikası, eğitime katkılarını sürdürüyor.

Sendikamız Ereğli Şubesi’ne gelen talep doğrultusunda, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda (Erdemir) çalışanlarımızdan toplanan yardımları, sendikamızı ziyarete gelen İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin çağ ile Bayat İlköğretim Okulu Müdürü Yılmaz Dedeoluk’a teslim ettik.

REKLAM ALANI

Dededoluk, teslim sonrası yaptığı konuşmada, çocuklarımızın bilinçli, kültürlü, eğitimli bireyler olarak topluma ve ülkeye daha yararlı olmalarını sağlamak amacıyla çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Erdemir çalışanlarının yapmış olduğu duyarlı yardım dolayısıyla Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ın şahsında tüm Türk Metal Sendikası camiasına ve Erdemir çalışanlarına teşekkür ediyoruz” dedi.

Odabaş da, Türk Metal Sendikası’nın üyelerinin hak ve menfaatlerini korumanın yanı sıra aile bireylerinin yaşamsal geleceklerini de unutmadığını hatırlatarak, “bu kapsamda çalışanlarımızın yanı sıra bölgemizdeki eğitim camialarını da unutmuyoruz. İmkanlar dahilinde bu tür desteklerimiz oluyor” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Oktay Gürbüz dedi ki:

    Eğitime yaptığı katkılarından ötürü sendikamıza teşekkür ederiz.

  2. SAMİYE YÜRÜN dedi ki:

    SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNDEN,TÜRK METAL SENDİKASI ,ÜYELERİ,ÜZERLERİNE DÜŞENİ,KARINCA,KARARINCA,YAPMIŞTIR,EĞİTİM CAMİASINA HAYIRLI OLSUN,,,KENDİLERİNİ TEPRİK EDERİM BU DUYARLILIĞINDAN ÖTÜRÜ,,,,

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.