Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ŞAMPİYON SICAK HADDEHANELER…

15.05.2012
1.660
ŞAMPİYON SICAK HADDEHANELER…
REKLAM ALANI

ŞAMPİYON SICAK HADDEHANELER…

ERDEMİR’in  47. İşletme Yıldönümü Etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Üniteler Arası Futbol Dostluk Turnuvası” Şampiyonu Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü oldu.

4 Nisan 2012 tarihinde 13 takımın katılımıyla iki  grup halinde başlayan turnuva, 13 Mayıs 2012 Pazar günü oynanan final maçları ile sona erdi.

REKLAM ALANI

Final’de Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü ile Atelyeler ve Bakım Baş Müdürlüğü şampiyonluk  için mücadele etti. Maçın normal süresi ve uzatma dakikaları 1-1 tamamlanınca şampiyonu penaltı atışları belirledi. Yapılan penaltı atışları sonrası kupayı kaldıran taraf  Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü oldu.

Taraftarların ve çalışanlarımızın aileleriyle birlikte büyük ilgi gösterdiği final maçları sonrası, Atelyeler ve Bakım Baş Müdürlüğü ikinci, Çelik Üretim Baş Müdürlüğü üçüncü oldu.

Turnuvanın en centilmen takımı ise İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcılığı olurken, gol krallığını Demir Üretim Baş Müdürlüğü takımından attıkları 13 golle Murat BALIK ve Gökhan TAN paylaştı.

Şehir dışında bulunması sebebiyle final maçlarına ve kupa törenine katılamayan Şube Başkanımız Yusuf Ziya ODABAŞ; yaptığı açıklamada “turnuvaya katılan tüm takımlara Erdemir’e  ve Sendikamıza yakışır şekilde gösterdikleri centilmence mücadeleden dolayı teşekkür ederim, özellikle şampiyon olan Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü takımı olmak üzere dereceye giren takımlarımızı tebrik eder, turnuvanın düzenlenmesinde başta komitede yer alan arkadaşlarım olmak üzere emeği geçenlere de teşekkür ederim” dedi.

Turnuva 1. Takımı
Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü

Turnuva 1. Takımı
Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü

Turnuva 2. Takımı
Atelyeler ve Bakım Baş Müdürlüğü

Turnuva 2. Takımı
Atelyeler ve Bakım Baş Müdürlüğü

 

Turnuva 3. Takımı
Çelik Üretim Baş Müdürlüğü

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Fahrettin Türkoğlu dedi ki:

    Çok güzel bir organizasyondu, başta komite olmak üzere katılan tüm takımları tebrik ederim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.