Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ŞAMPİYONLUĞU KUTLADILAR

30.05.2012
2.542
ŞAMPİYONLUĞU  KUTLADILAR
REKLAM ALANI

ŞAMPİYONLUĞU  KUTLADILAR

ERDEMİR’in 47. İşletme Yıldönümü Etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Üniteler Arası Futbol Dostluk Turnuvası” Şampiyonu Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü takımı için düzenlenen Şampiyonluk Gecesi muhteşemdi.

23 Mayıs 2012 Çarşamba günü Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştirilen şampiyonluk gecesine, Şube Başkanımız Sayın Yusuf Ziya ODABAŞ, Şube Sekreterimiz Metin ERCAN, Şube Mali Sekreterimiz Sedad TAŞDELEN, İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcımız Sayın Kaan BÖKE, Sendikamızın Yönetim Kurulu, Baş Temsilci ve İşyeri Temsilcilerimizin yanı sıra Erdemir’den bazı ünite yöneticileri, Formenler ve Teknisyenler Derneği Başkanı Sayın Ertuğrul İsa BAYRAMOĞLU, şampiyon takımın oyuncu ve takım sorumluları ile Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü çalışan ve idarecileri ile katıldı.

REKLAM ALANI

Gecede açılış konuşmasını yapan Şube Başkanımız; “turnuvaya katılan tüm takımlara centilmence mücadelelerinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasına; turnuva sonucunda şampiyon olan Sıcak Haddehaneler takımının oyuncu ve idarecilerini kutlayarak devam etti.

ODABAŞ; Genel Başkanımız Sayın Pevrul KAVLAK’ın da şampiyon olan takımı kutlayarak selam ve sevgilerini ilettiğini ve Genel Başkanımız her zaman olduğu gibi yine çalışma ve etkinliklerimize olan desteklerini göstermiş ve şampiyon olan takımımızı Didim Anadolu Otel’de eşleri ile birlikte bir hafta tatil hediyesi olduğunu söyledi.

ODABAŞ; Genel Başkanıma bu güzel jesti için sizlerin adına tekrar teşekkür ediyorum, en değerli varlığı çalışanlarımız olan ERDEMİR’in de yapılan bu jeste destek olarak; takımızın ulaşımının sağlanması  konusunda yapacakları destek çalışanlarımızın motivasyonuna büyük katkıda bulunacaktır. Sayın BÖKE’nin bu konuya gereken hassasiyeti göstereceğine inanıyor, böyle güzel bir gecede bizlerle birlikte olduğu için teşekkür ediyorum.” dedi.

İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcımız Sayın Kaan BÖKE’de yaptığı konuşmasında “çok güzel bir geceydi, şampiyon olan takımı ve idarecilerini kutluyorum” dedi.

Bazı takım oyuncuları Basın Temsilciliğimize yaptığı açıklamalarda; “şampiyonluktan dolayı çok mutluyuz, muhteşem bir organizasyon oldu, emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz, ancak bizi daha da mutlu eden Genel Başkanımızın büyük sürprizi oldu. Türk Metal’li olmanın bir ayrıcalık olduğunu bir kez daha görmüş olduk dedi.

Turnuvaya emeği geçenlere plaket verilmesinin ardından kupa töreni yapılarak devam eden gece; müzik eşliğinde çoşkulu bir şekilde devam etti.

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. altan kalfa dedi ki:

    Genel Başkanımız şampiyon takıma güzel bir hediye vermiş, tekrar tebrik ediyorum..

  2. süleyman doğruoğlu dedi ki:

    ŞAMPİYONU TEBRİKEDERİZ. SENEYE DARISI BAŞIMIZA.

  3. Oktay Gürbüz dedi ki:

    Şampiyonu tebrik ederiz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.