Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

AİLELERİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞIYORUZ

30.06.2012
1.188
AİLELERİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞIYORUZ
REKLAM ALANI

AİLELERİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞIYORUZ

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) tarafından geleneksel sünnet şöleni gerçekleştirildi.

Erdemir Plaj Tesisleri’ndeki şölene, Erdemir İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Kaan Böke, Erdemir İş Güvenliği Müdürü Özkan Doğan, Erdemir Sağlık Müdürü Yalçın Karakaş, Erdemir Kurumsal İletişim ve Sosyal Hizmetler Müdürü Gülşin Yöney, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Erdemir Formenler Derneği Başkanı Ertuğrul İsa Bayramoğlu, Türk Metal Sendikası şube yöneticilerimiz, iş yeri temsilcilerimiz ile sünnet olan çocukların aileleri katıldı.

REKLAM ALANI

Böke, burada yaptığı konuşmada, geleneksel hale getirilen şölende bu yıl 139 çocuğun sünnet ettirildiğini söyledi.

Bugünün, sünnet olan çocuklar için hayatlarında önemli günlerden biri olduğunu belirten Böke, “yarınlarımız olan çocuklarımızın, hayatlarında yer alacak önemli günlerden biri için burada toplanmış bulunuyoruz. Hayatlarının çeşitli dönemlerinde karşılaşacakları bu özel günlerin ilklerinden biri olan sünnet, onlar için her yaşta hatırlanır bir anı olacaktır. Biz de onların bu özel günlerini eğlenceli ve hoş geçirmelerini arzu ettik” dedi.

Böke ile protokol üyeleri tarafından, sünnet olacak çocuklara sertifikalarının verildiği şölende, küçükler animatörler eşliğinde eğlendi.

Erdemir ile şirket bünyesindeki müteahhit firma ve Kaymakamlık tarafından belirlenen ailelerin çocuklarının sünnet ettirildiği etkinlikte çocuklara ve konuklara yiyecek ikramında bulunuldu.

Bu arada, Türk Metal Sendikası Şube yönetim kurulu üyemiz Bayram Aldırmaz’ın  oğlu Galip Melih de sünnet olarak erkekliğe ilk adımı atacak çocuklar arasında yerini aldı.

Türk Metal Sendikası olarak sünnet olacak çocuklarımıza geçmiş olsun dileğinde bulunurken, ailelerin de mutluluğunu paylaşıyoruz.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.