Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

KADROYA GEÇİŞİ PİKNİKTE KUTLADILAR

29.06.2012
1.655
KADROYA GEÇİŞİ PİKNİKTE KUTLADILAR
REKLAM ALANI

KADROYA GEÇİŞİ PİKNİKTE KUTLADILAR

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nın (ERDEMİR) C Personeli konumundaki 32 üyemiz, B kadrosuna geçişlerini piknik yaparak kutladı.

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, 2. Sıcak Haddehane Müdürü Kürşat Konca, Elektrik Bakım Baş Mühendisi Türker Şavas, Türk Metal Sendikası Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, yönetim kurulu üyesi Hakan Eskibakan ile ünite işçi temsilcisi Çetin Altay’ın da katıldığı piknik, Ereğli-Zonguldak karayolundaki Soğanlısuyu mevkisinde yapıldı.

REKLAM ALANI

Şube Başkanımız Odabaş, burada yaptığı konuşmada, B kadrosuna geçen üyelerimizin önlerinde uzun çalışma yılı olduğunu hatırlatarak, “bu bağlamda ekmeğinize ve işinize sahip çıkacaksınız. Burada şirket müdürümüz, sendika temsilcileri ve çalışan arkadaşlarımızla bir aradayız. İşte böyle güzellikler de bizi mutlu ediyor” dedi.

B kadrosuna geçen üyelerimizin mutluluğunun paylaşıldığı piknikte birlikte yemek yenildi.

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Selahattin dedi ki:

    İşte Birlik ve Beraberlik bu. B Personeline terfi eden tüm arkadaşlara hem iş hem de aile hayatında başarılar dilerim, Allah kazasız belasız çalışmayı nasip etsin, Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.