Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ÖDÜLLERİ BİR HAFTA TATİL OLDU

29.06.2012
1.370
ÖDÜLLERİ BİR HAFTA TATİL OLDU
REKLAM ALANI

ÖDÜLLERİ BİR HAFTA TATİL OLDU

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nın (ERDEMİR) Kuruluşunun 47. yılı kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen futbol turnuvasında, şampiyonluğu elde eden Sıcak Haddehaneler Başmüdürlüğü takımı oyuncuları sendikamız tarafından tatil ile ödüllendirildi.

Türk Metal sendikası Genel Başkanımız Pevrul Kavlak, turnuvada birinciliği elde eden takımda yer alan 17 oyuncuya, eşleri ile birlikte Aydın’ın Didim Tatil beldesindeki Büyük Anadolu Otel Didim Tesisleri’nde bir hafta süreyle tatil hediye etti.

REKLAM ALANI

Genel Başkanımız Kavlak, Erdemir’deki iş barışının önemine dikkat çekerek, kuruluşta çalışanların mutluluğu için sendika olarak her zaman gereğini yaptıklarını belirterek, “bu tür aktiviteler de üyelerimizin daha çok kaynaşmasına emin hazırlıyor. Turnuvaya katılan takımları kutlarken, birinciliği elde eden takımımızın oyuncularını da böyle bir hediye ile ödüllendirmek istedik. Eşleri ile birlikte hepsine iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum” dedi.

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş da, tatile gitmek üzere ilçeden ayrılan kafileye hayırlı yolculuklar ve iyi tatiller temennisinde bulundu.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.