Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ŞİRİN EREĞLİ’Yİ KUTLADIK

28.06.2012
1.708
ŞİRİN EREĞLİ’Yİ KUTLADIK
REKLAM ALANI

ŞİRİN EREĞLİ’Yİ KUTLADIK

Ereğli’de kurulan ilk gazete özelliği taşıyan Şirin Ereğli Gazetesi’nin,  55 kuruluş yıl dönümünü, Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi olarak kutladık.

Sendikamız Şube Sekreteri Metin Ercan, Mali Sekreteri Sedat Taşdelen ile yönetim kurulu üyeleri Soner Uslubaş ve Mehmet Karakaya, gazetenin Yazı İşleri Müdürü Şafak Erel’i ziyaret ederek, başarı dileğinde bulundular.

REKLAM ALANI

Şube Sekreterimiz Ercan, ziyarette yaptığı konuşmada, 55 yılın bir ömür gibi uzun zaman olduğunu belirterek, “Şirin Ereğli kurulduğunda 55 yıl gibi süre yayın hayatını sürdüreceğini kim bilebilirdi ki?.  Ama gelmişsiniz ki ne mutlu size. 55 yılı doldurmak hele ki böyle bir ilçede büyük bir olay. Tarafsız, güzel yayın hayatına devam ediyorsunuz inşallah bundan sonrada böyle devam edecektir. İlçenin ilk gazetesi olan Şirin Ereğli’yi kuranları saygı ile anıyoruz. Bugün yayın sürdürmesinde gayretlerinizden dolayı şahsınızda çalışanlarınızı kutlarız” dedi.

Gazetenin Yazı İşleri Müdürü Erel de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Türk metal bölgenin en güçlü sivil toplum kurulu ayrıcalığına sahiptir” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.