Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

11 BİN İMZAYI TESLİM ETTİK

20.07.2012
1.550
11 BİN İMZAYI TESLİM ETTİK
REKLAM ALANI

11 BİN İMZAYI TESLİM ETTİK

Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi olarak, Ereğli Muhtarlar Derneği’nin Ereğli-Devrek karayolunun yapılması için başlattığı imza kampanyasına 11 bin imza ile destek verdik.

Sendika Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Erdemir çalışanlarının desteği ile toplanan 11 imzayı içeren dilekçeleri, Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol’a teslim etti.

REKLAM ALANI

Odabaş, imzaların teslimi sırasında yaptığı konuşmada, Muhtarlar Derneği’nin talebi üzerine imza kampanyası başlattıklarını belirterek, şöyle dedi:

“Sendikamızdaki yönetim, temsilci ve icra kurulu üyelerimizin girdiği çalışmanın meyvesini aldık. Erdemir’deki çalışma arkadaşlarıma da verdikleri destek ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. Topladığımız 11 bin imzayı derneği ziyaret ederek Sayın Başol’a teslim ediyoruz. İnşallah Ereğli’ye bir tuğla daha konulması anlamında faydası olur diye düşünüyoruz. Böyle bir kampanya düzenlenmesinde öncülük etmesi dolayısıyla Sayın Başol’a teşekkür ediyoruz. Burada olup, birlikte hareket etmekten de büyük mutluluk duyduk.”

Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı başol da, ilçedeki sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek, öncelikli olarak Ereğli-Devrek yolunun yapılması için çaba gösterdiklerini hatırlatarak,  “Bu amaçla başlattığımız imza kampanyasına en büyük desteği veren Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Sayın Odabaş’a, yönetim kuruluna ve Erdemir’deki işçi kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyoruz. Köylerdekilerle birlikte imzaların 20 binlere ulaştığını biliyoruz. Kampanyamız bir hafta sonra tamamlanıyor. Topladığımız imzaları ilgili makamlara ulaştıracağız.” dedi.

Odabaş, Sendika Şube Sekreteri Metin Ercan, Mali Sekreter Sedat Taşdelen, Sendika Şube Baş Temsilcisi Mustafa Yıldız, muhtarlar derneği yöneticilerinin de bulunduğu ziyarette topladıkları 11 bin imzayı içeren dilekçeleri Başol’a teslim etti.

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. oktaygurbuz dedi ki:

    Sendikamızın öncülüğünde başlatılan kampanyayı destekliyor ve Ereğli Devrek yolunun hizmete girmesini yetkililerden bekliyoruz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.