Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

BİR YILDIZ DAHA DOĞABİLİR

17.07.2012
2.040
BİR YILDIZ DAHA DOĞABİLİR
REKLAM ALANI

 

BİR YILDIZ DAHA DOĞABİLİR

Erdemir Spor Kulübü bünyesindeki futbol alt yapısında yetişen bir futbolcu daha, büyük bir kulübün alt yapısına gönderildi.

REKLAM ALANI

Erdemirspor U-13 ve U-14 takımlarında, antrenörler Günal Taşdemir ve Bayram Altıntaş nezaretinde futbol yaşamına katılan santrafor oyuncu 1999 doğumlu Ozan Demiralay’ı, Galatasaray Spor Kulübü alt yapısına yolcu ettik.

Erdemirspor’un miniklerinde futbola başlayan Ozan, Ereğli’den ayrılmadan önce babası Ömer Demiralay, antrenörleri Taşdemir ve Altıntaş ve Galatasaray alt yapı kaleci antrenörü Senih Yaban ile birlikte, aynı zamanda Erdemir Spor Kulübü ikinci başkanı olan Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret etti.

Aynı zamanda aldığı aile terbiyesi ve efendiliği ile de göz dolduran başarılı futbolcu Ozan,  bugünlere gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ederken, kendisine tanınan şansı iyi kullanacağını söyledi.

Genç Ozan, “antrenörlerimden çok iyi eğitim aldım. Verdikleri görevi de en iyi şekilde yerine getirdim. Yusuf Başkanımız da, her zaman olduğu gibi bizlere her türlü desteği sağladı. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Baba Demiralay da, Erdemirspor’dan çok memnun olduklarını dile getirerek, “ancak böyle bir şans doğunca değerlendirmemiz gerektiğini düşündük. Bu ortamı sağladıkları için Sayın Odabaş nezdinde, Erdemir Spor Kulübü yönetimine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Odabaş ise Erdemirspor’da hedeflerin her zaman daha yüksek olacağını dile getirdiği konuşmasını, şöyle sürdürdü:

“Bu sezon kulüp bünyesindeki hedeflerimize ulaşmak için gayret göstereceğiz. Bünyemizden böyle yeteneklerin çıkması da elbette bizi son derece mutlu ediyor. İnanıyorum ki, ileride böylesi başarılı oyuncularımız daha da çoğalacaklardır. Amacımız ilçe ve ülke sporuna kaktı sağlamak. Genç kardeşimize de yeni takımında üstün başarılar diliyorum.”

Galatasaray alt yapı kaleci antrenörü Senih Yaban’ın, Odabaş’a Galatasaray flaması armağan ettiği ziyarette, birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. birol eren dedi ki:

    Ozan kardeşimizin elime gecen bu fırsatı eniyi şekilde degerlendireceğini emegi geçenleri en iyi şekilde temsil edip başarılarla dolu spor hayatı olacagına inanıyorum.Yolun acık olsun.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.