Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ÇOCUKLARIMIZ GURURLU VE MUTLU DÖNDÜ

16.08.2012
2.200
ÇOCUKLARIMIZ GURURLU VE MUTLU DÖNDÜ
REKLAM ALANI

ÇOCUKLARIMIZ GURURLU VE MUTLU DÖNDÜ

Türk Metal Sendikası Metal Çocuk Arkadaş Kulübü 13. Çocuk Meclisi’ne katılmak üzere, Ereğli Şubemiz’den Ankara’ya gönderdiğimiz 12 çocuğumuz Ereğli’ye döndü.

aynı zamanda “Metal Çocuk Kurultayı” da denilen Çocuk Meclisi’ne katılan çocuklarımız, 5 gün süreyle çeşitli etkinliklere katıldılar, gönüllerince eğlendiler.

REKLAM ALANI

6-11 Ağustos tarihleri arasında Ankara’daki Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştirilen Çocuk Meclisi’ne katılan çocuklarımız, burada ülke genelinde ve yurt dışından gelen çocuklarla kaynaştılar.

Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın da yakından ilgilendiği ve sohbetler ettiği çocuklarımız, eğlence amaçlı düzenlenen yarışmalarda da başarılı oldular.

Kurultayın anlamlı bir başka etkinliği ise fidan dikme etkinliği oldu. Ereğli’den gönderdiğimiz çocuklarımız da fidan dikerek, ormanların çoğalmasına katkıda bulundu.

Gerçekleştirilen Anıt Kabir ziyaretinde son derece duygulanan ve ilçeye mutlu şekilde dönen çocuklarımızdan Gökçe Kabacalı, çok güzel 5 gün geçirdiklerini, Sayın Genel Başkanımız Kavlak ile sohbet ettiklerini söyledi.

Batuhan Çobanoğlu, Türkiye ve çeşitli ülkelerden gelen çocuklarla bir araya geldiklerini belirterek, karşılıklı olarak yaşadıkları bölgenin özelliklerini konuşma fırsatı bulduklarını anlattı.

Bu arada, Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Ankara’daki Kurultay’a katılan 12 çocuğumuzun Ereğli’ye mutlu dönmelerinden memnunluk duyduklarını söyledi. Odabaş, geleneksel olarak yapılan “Türk Metal Sendikası Metal Çocuk Arkadaş Kulübü 13. Çocuk Meclisi”ne önümüzdeki yıl da çocuklar göndereceklerini ifade etti.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.