Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

İFTARLARA KATILIMLARIMIZI SÜRDÜRDÜK…

14.08.2012
1.739
İFTARLARA KATILIMLARIMIZI SÜRDÜRDÜK…
REKLAM ALANI

İFTARLARA KATILIMLARIMIZI SÜRDÜRDÜK…

Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi olarak, Mübarek Ramazan Ayı dolayısıyla iftarlara katılımlarımızı sürdürdük.

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, 7 Ağustos’ta 2. Soğuk Haddehane Tandem Hattı personelince Nazar Restoran’daki iftara katıldı.

REKLAM ALANI

Erdemir Liman Nakliyat Müdürlüğü’ndeki işçi arkadaşlarımızın düzenlediği iftarda ise Şube Sekreterimiz Metin Ercan ile Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen ve yönetim kurulu üyeleri bulundu.

9 Ağustos’ta Şube Başkanımız Odabaş, Mühendisler Derneği’nce düzenlenen iftara katılırken, 2. Soğuk Haddehane Paketleme bölümü arkadaşlarımızın Büyük Anadolu Ereğli Otel’deki iftarında Şube Sekreteri Metin Ercan, 2. Sıcak Haddehane çalışanlarımızın Formenler Derneği’ndeki iftarında da şube mali sekreterimiz Sedat Taşdelen hazır bulundu.

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Odabaş, katıldığı iftarların ardından çalışanlarımızla sohbetlerde bulundu.

Özellikle çalışanlarımızın beklenti içine girdiği, “Hükümetin Sendikalar Yasası’na ilişkin” gelişmeler hakkında bilgiler veren Odabaş, 1 Eylül’den itibaren Erdemir’de başlayacak olan 24. Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleriyle ilgili süren hazırlıkları anlattı.

Odabaş, Erdemir çalışanlarının hak ve menfaatlerin korunmasında dik duruşunu sürdürdüğünü belirttiği konuşmasında “sendikamız ve çalışanlarımızla birlikte bu duruşumuzu sürdürdüğümüz sürece çok daha iyi haklara ve çalışma koşullarına sahip olacağımızdan emin olabilirsiniz” dedi.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.