Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

İFTARLARDA DA BİR ARADAYIZ…

04.08.2012
1.790
İFTARLARDA DA BİR ARADAYIZ…
REKLAM ALANI

 İFTARLARDA DA BİR ARADAYIZ…

 

REKLAM ALANI

Mübarek Ramazan Ayında Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi olarak Erdemir’deki üyelerimizle, şirket içinde ve diğer mekanlarda gerçekleştirdikleri iftarlarda birlikte olduk.

24 Temmuz Salı günü Çelik Üretim Ünitesi arkadaşlarımızın Nazar Kebap Salonu’ndaki iftarına davetli olarak katılan Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ve icra kurulumuz, 26 Temmuz’da Merkez Yemekhanesi’ne verilen iftarda vardiyadaki üyelerimizle birlikte iftar açtı.

Odabaş, icra ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 30 Temmuz’da Enerji Dağıtım Ünitesi’nin, 31 Temmuz’da ise Soğuk Haddehane Ünitesi çalışanlarımızın daveti üzerine, Büyük Anadolu Ereğli Otel Tesislerinde iftarlara katıldı. Aynı gün görev bölümü yapan yönetim kurulu üyelerimizden bir kısmı ise Makine Atölyesi çalışanlarımız tarafından Tepepark tesislerinde gerçekleştirilen iftarda bulundu.

Sayın Odabaş, davet edildiği 1 Ağustos’taki Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nca gerçekleştirilen iftarda da yerini aldı.

Başkan Odabaş ve yöneticilerimiz, 2 Ağustos’ta Metal-Koop’un yine Büyük Anadolu Ereğli Otel’deki iftar ve ödül törenine katılırken, 3 Ağustos’ta bu kez aynı mekandaki iftarda Demir Üretim Ünitesi çalışanı üyelerimizle birlikte oldu.

Sayın Odabaş, üye arkadaşlarımızla bir araya geldiği iftar yemeklerinde yaptığı konuşmalarda, Ramazan aylarının aynı zamanda birlik ve beraberliğin en üst düzeye çıktığı günler olduğunu hatırlatarak, “biz de her zaman birlikte hareket ettiğimiz siz arkadaşlarımızla böyle ayrıcalıklı günlerde de bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Odabaş, konuşmalarında ayrıca, ülke genelinde ve Erdemir’de yaşanan yetki ile toplu sözleşme süreçleri konularında üyelerimizi bilgilendirdi.

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. hasan dedi ki:

    işte başkan işte sendika

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.