Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

İŞÇİ ARKADAŞLARIMIZLA BAYRAMLAŞTIK

22.08.2012
1.481
İŞÇİ ARKADAŞLARIMIZLA BAYRAMLAŞTIK
REKLAM ALANI

İŞÇİ ARKADAŞLARIMIZLA BAYRAMLAŞTIK

11 Ayın Sultanı Ramazan’ın ardından gelen Ramazan Bayramı’nı da çalışanlarımızla birlikte kutladık.

Bayramın birinci günü, Saat 09.00’da Türk Metal Sendikası Baştemsilciği’ne gelen Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, beraberinde Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte buradaki arkadaşlarımızla bayramlaştı.

REKLAM ALANI

Baş temsilcilikteki programa katılan İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Esat Günday ve Teknik Hizmetler ve Yatırımlar Genel Müdür Yardımcısı Müşteba Bekcan ile birlikte Erdemir’e giren Odabaş ve beraberindekiler, sırasıyla gezilen ünitelerde gündüz vardiyasında çalışan arkadaşlarımızla bayramlaşmayı sürdürdü.

Odabaş ve beraberindekiler daha sonra Ereğli Kaymakamlığınca organize edilen Atatürk Kültür Merkezi’ndeki halkla bayramlaşma programına iştirak etti.

Bayramlaşma programına, ünite baş müdürleri, Erdemir Formenler Derneği yönetim kurulu üyeleri ve sendikamızın ünite temsilcileri de katıldı.

 SENDİKA BİNASINDA BAYRAMLAŞMA

Diğer yandan, Türk Metal Sendika binasında da bayramın birinci günü bayramlaşma programı düzenlendi.

Öğretmenevi binasındaki sendika binamıza gelen Erdemir çalışanları ile Erdemir emeklisi arkadaşlarımız sendika yöneticileri ile bayramlaştı.
Bazı üyelerimizin de beraberinde çocuklarıyla sendikaya gelerek bayramlaşmaya katıldıkları gözlendi. Bir grup çalışan üye ise Sendika Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen ile bir süre sohbet etti.

 

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.