Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

AİLE KURULTAYI İÇİN GİTTİLER

24.09.2012
2.901
AİLE KURULTAYI İÇİN GİTTİLER
REKLAM ALANI

AİLE KURULTAYI İÇİN GİTTİLER

Erdemir’de çalışan üyelerimiz, Türk Metal Sendikası Genel Merkez Yönetimimizce gelenekselleştirilen, “Türk Metal Aile Kurultayı”na katılmak üzere Didim’e gitti.

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Sendikamız Genel Yönetiminin sosyal sendikacılık anlayışı kapsamında da faaliyetlerini sürdürdüğünü söyledi.

REKLAM ALANI

Aynı kapsamda yer alan ve genel merkezimizce geçtiğimiz yıl birincisi yapılan, “Türk Metal Aile Kurultayı”nın, bu yıl daha geniş kapsamlı düzenlendiğini belirten Odabaş, şöyle dedi:

“Erdemir’deki çeşitli ünitelerde çalışan 160 üyemiz eşleriyle birlikte( 320 kişi) , Aydın’ın Didim Tatil beldesinde bulunan Büyük Anadolu Otel’de gerçekleştirilecek kurultaya katılmak üzere sendikamızca temin edilen otobüslerle ilçeden ayrıldılar.

Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak ve genel yönetim kurulumuzun son derece önemsediği kurultaydaki amacımız üyelerimizin eşleriyle mutlu bir aile yaşamına sahip olmasıdır. Bu gibi etkinlikler aynı zamanda, Türk Metal ailesinin gelecekte de ayakta durmasını sağlayacak arkadaşlarımızın sendikal kariyerleri için de bir başlangıç niteliğindedir.

Arkadaşlarımız bir hafta kalacakları kurultayda çeşitli eğitim ve aktivitelere katılmalarının ardından ilçeye döneceklerdir.”

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. TURAN ERCAN dedi ki:

    AİLE KURULTAYINI DÜZENLEYENDEN VESİLE OLANDAN ALLAH RAGZI OLSUN.ÇOK GÜZEL AİLE KURULTAYI OLDU .TÜRK METAL NEREDE BİZ ORADAYIZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.