Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

GELENEKSEL GECEYİ SÜRDÜRDÜLER

22.09.2012
2.474
GELENEKSEL GECEYİ SÜRDÜRDÜLER
REKLAM ALANI

GELENEKSEL GECEYİ SÜRDÜRDÜLER

Erdemir Çelik Üretim Baş Müdürlüğü çalışanları, geleneksel hale getirdikleri kaynaşma gecesini sürdürdü.

Büyük Anadolu Ereğli Otel’in Erdemir Salonu’ndaki geceye Türk Metal Sendikası Genel Sekreteri Sayın Yücel Yücel, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Sayın Yusuf Ziya Odabaş, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, METAL-KOOP Başkanı Erdal Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Erdemir Formenler Derneği Başkanı Eğruğrul İsa Bayramoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Sendika Şube Baştemsilcisi Mustafa Yıldız, Erdemir Sağlık Müdürlüğü doktorları ile Erdemir’de bazı iş yeri yöneticileri katıldı.

REKLAM ALANI

Bu yıl kaynaşmayı daha geniş kapsama yayan Çelikhane çalışanı arkadaşlarımız, gecelerine ayrıca Liman Nakliyat Baş Müdürlüğü, Soğuk Haddehaneler Baş Müdürlüğü, Atölyeler Bakım Baş Müdürlüğü, Enerji Üretim Dağıtım Baş Müdürlüğü, Sıcak Haddehaneler Baş Müdürlüğü ile Demir Üretim Baş Müdürlüğü çalışanlarını da davet etti.

Etkinlikte, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerimiz adına bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Gecede konuşan Türk Metal Sendikası Genel Sekreterimiz Yücel, Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın selamlarını iletti.

Yücel, Erdemir çalışanlarını birlik, beraberlik içinde görmekten ve  gösterilen sıcak ilgiden mutluluk duyduğunu söyledi. Genel Merkez adına çalışanlara teşekkür eden Yücel, bunun ülke genelinde örnek teşkil edecek konumda olduğunu savundu.

Türk Metal Sendikası Şube Başkanımız Odabaş da, Erdemir’deki çalışanların kaynaşma ve dayanışmasının en üst düzeyde olduğunu, bundan da büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Odabaş, önümüzdeki süreçte başlayacak olan sözleşme görüşmeleri ile ilgili bilgiler aktardı.

Konuşmalar sırasında geceye katılanlarca sık sık sendika lehine sloganlar atılan gecede Yücel’e, Çelik Üretim Baş Müdürlüğü adına  Ereğli’de yıldırım düşmesi sırasında bir Erdemir çalışanının çektiği fotoğrafın yer aldığı tablo hediye edildi.

Bu arada aynı gün yaş günleri olan üyelerimizden Çetin Akdeniz ile Beyhan Ayyıldız’ın kutlama pastaları sahnede kesildi.

Nezih bir ortamda gerçekleşen gecede, yerel sanatçı Neray’ın söylediği şarkı ve türküler eşliğinde eğlenildi.

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. aytaç ayyılmaz dedi ki:

    Bu güzel gecelerde emeği geçen herkese teşekkür ederim.bu yemeğin anlamı dahada başka idi…..

  2. Enver ZENGİN dedi ki:

    Bu gece dahada anlamlıydı

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.