Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

MUTLU GÜNLERİNİ PAYLAŞTIK

12.09.2012
1.918
MUTLU GÜNLERİNİ PAYLAŞTIK
REKLAM ALANI

MUTLU GÜNLERİNİ PAYLAŞTIK

Türk Metal Sendikası üyesi arkadaşlarımızın, evlilik ve sünnet düğünü etkinliklerinde yaşadıkları mutluluğu birlikte paylaştık.

Sendika Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen ile bazı yönetim kurulu üyelerimiz ve iş yeri temsilcilerimiz, arkadaşlarımızın mutlu günlerinde yanlarında oldu.

REKLAM ALANI

EVLİLİK ETKİNLİKLERİ

Hadde Atölyeleri Müdürlüğü’nde çalışan Güney Kaçmaz, Sibel (Coşkun) Kaçmaz ile 28 Ağustos’ta gerçekleştirilen düğün ile dünya evine girdi.

Makine Atölyesi Baş Mühendisliği’nde görevli Bülent Yılmaz, İş Güvenliği Müdürlüğü’nde çalışan Emine( Bektaş) Yılmaz, 7 Eylül’de gerçekleştirilen düğün töreni ile evlilik yaşamını birleştirdi.

Sinter Bakım Baş Mühendisliği personeli Murat Yıldızhan ise 10 Eylül’deki düğün ile Vinç Bakım Haddehaneler Baş Mühendisliği’nde çalışan Halil İbrahim Kapucu’nun kızı Sinem (Kapucu) Yıldızhan ile evlendi.

SÜNNET  ETKİNLİKLERİ

İnşaat Bakım Baş Mühendisliği’nde çalışan arkadaşımız Şahin Güzel’in oğlu Yağız, 28 Ağustos’ta sünnet edilerek erkekliğe adım attı.

Seyyar Bakım Baş Mühendisliği’nde çalışan arkadaşımız Ramazan Kökçü’nün oğlu Yusuf, 2 Eylül’de düzenlenen düğün ile sünnet oldu.

Liman Müdürlüğü’nde görevli arkadaşımız Selçuk Bayır’ın oğlu Barkın da 3 Eylül’de sünnet olarak erkekliğe adım atanlar arasına katıldı.

Enerji Üretim Dağıtım Müdürlüğü personeli arkadaşımız Tülin Atraf’ın oğlu Kutay da 8 Eylül’de sünnet olarak yeni yaşamına adım atmış oldu.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.