Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

“SALONLARA SIĞMAZ OLDUK”

01.09.2012
2.886
“SALONLARA SIĞMAZ OLDUK”
REKLAM ALANI

“SALONLARA SIĞMAZ OLDUK”

Erdemir Spor Kulübü yararına, kaynaşma gecesi düzenlendi. Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, “Görüyorum ki buradaki alan dahi bize dar gelmeye başladı. Siz, bize ve teşkilatımıza sahip çıkıyorsunuz” dedi. 

Türk Metal Sendikası ve Erdemir çalışanlarımızın katkısıyla Büyük Anadolu Otel Salonu’nda düzenlenen geceye, Türk Metal Sendikası Genel Sekreterimiz Yücel Yücel, Türk Metal Sendikası Bolu Şube Başkanımız Özgür Elçi, aynı zamanda Erdemir Spor Kulübü İkinci Başkanı Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, Metal-Koop Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Özdemir, Erdemir Spor Yönetim Kurulu üyeleri, Erdemir Spor menajeri Ömer Erdinç, Erdemirspor Basketbol Antrenörü Hakan Demir, yardımcı antrenörleri, Erdemir Spor Futbol Takımı antrenörü Bülent Öztürk ile yardımcıları, Türk Metal Sendikası Şube Sekreteri Metin Ercan, Türk Metal Sendikası Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, sendika yönetim kurulu üyeleri, iş yeri temsilcileri ile Erdemir çalışanları katıldı.

REKLAM ALANI

Gecede konuşan Genel Sekreterimiz Yücel, Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın selam ve sevgilerini iletti.

Yücel, geceyi organize edenlere ve Erdemir çalışanları tarafından kendisine gösterilen güler yüze teşekkür ederek, “Ereğli’nin iki önemli unsuru olduğunu biliyorum. Bunlardan biri çilek, diğeri de çelik, yani çalışanlarıyla beraber Erdemir’dir. İnanıyorum ki bu birlik ve beraberlikle Erdemirspor’u üçüncü sıraya yerleştireceksiniz” dedi.

Sendika başkanımız Odabaş da, kulübe katkı amacıyla üçüncü geceyi düzenlediklerini anımsatarak, şunları söyledi:

“Böyle güzel ortamın oluşmasına katkı sağlayan bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu kulübü kapatmak isteyen insanlar var. Ama Türk Metal Sendikası Genel Merkezi, Ereğli Şubesi ve Erdemir çalışanları olarak bu kulübün sonuna kadar arkasındayız. kapatılmaması anlamında da sonuna kadar destek veriyoruz. Bu tür gecelerle de kulübe katkımız olsun diye uğraşıyoruz. Emeğimizin, alın terimizin karşılığında, iş yerindeki stresimizin böyle gecelerde de atmaya çalışıyoruz. Görüyorum ki buradaki alan dahi bize dar gelmeye başladı. Siz, bize ve teşkilatımıza sahip çıkıyorsunuz. Bu gece de bunun göstergelerinden biri. Bundan da büyük mutluluk duyuyorum. Erdemir işçisi alın terini de döker, parasını da kazanır, kendisine yakışan şekilde yer ve içer. Aramızda basketbol ve futbol takımlarımızın antrenörleri de bulunuyor. Çok güzel bir ortam var. İki takımıza da güzel transferler yaptık. İnşallah sezon sonunu da mutlu bitireceğiz.”

Bu sırada salondakilerin ayağa kalkarak “Türk Metal nerede biz oradayız, Başkan nerede biz oradayız” şeklindeki sloganlarına karşın Odabaş da, “siz neredeyseniz ben de oradayım” yanıtını verdi.

Sayın Yücel ile Odabaş’ın ayakta alkışlandığı gecenin ilerleyen bölümünde bazı yerel sanatçıların türküleri eşliğinde eğlenildi.

 

 

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. birol eren dedi ki:

    Bu birlik beraberliği Allah bozmasın kıskananlarda harbiden catlasın.

  2. CENK KABUL dedi ki:

    bu güzel kenetlenmemizi birlik ve beraberliğimizi kıskananlar helede dışardan nifak ekenler çatlasın başakanımızın yaptığı konuşmada onlara kapak olsun……

  3. oktay Gürbüz dedi ki:

    Birlik ve beraberliğini hayatın her alanında gösteren sendikasıyla bütünleşmiş Erdemir işcisi olarak bu gecelerin ve diğer toplumsal faaliyetlerin devam etmesini temenni ediyorum.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.