BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİLER

BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİLER
3 Ekim 2012 tarihinde eklendi, 1.512 kez okundu.
Reklam

 BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİLER

Türk Metal Sendikası Genel Merkezimizce düzenlenen etkinliklere katılan gruplar, Ereğli’ye dönüşlerinde, Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret ederek teşekkürlerini ilettiler.

Geçtiğimiz günlerde, Ege Bölgesi’ne düzenlenen 5 günlük teknik geziye katılan ve Bursa, Balıkesir, Çanakkale ile İzmir’de, fabrika ve iş yerlerini gezen 46 kişiden oluşan işçi arkadaşımız, sendika şube binamıza geldi.

Başkanımız Odabaş ile görüşen grup, gezinin son derece yararlı olduğunu, etkinliğin gerçekleşmesini sağlayan Türk Metal Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak ile yönetimine Odabaş tarafından teşekkürlerinin iletilmesini istediklerini söylediler.

Diğer yandan, Aydın’ın Didim İlçesi’nde gerçekleştirilen ve bir hafta süren “2. Aile Kurultayı”na katılan ailelerden bir grup da, Başkanımız Odabaş’ı ziyaret ederek teşekkür ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

Grup, aynı zamanda iyi bir gezi niteliğini de taşıyan etkinlik sayesinde, sendikacılıkta ailenin önemine yönelik kapsamlı bilgiler de aldıklarını vurguladılar.

Odabaş ise Sayın Kavlak ve Genel Merkez Yönetimi’nin, “Üret, Kazan, Kazandır” sloganıyla sürdürdüğü politikalarda çalışanların hak ve menfaatlerini ön planda tuttuğunu anlatarak, bu tür etkinliklerin devam edeceğini kaydetti.

 

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git