Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ERDEMİRLİ’YE BAYRAM HEDİYESİ

ERDEMİRLİ’YE BAYRAM HEDİYESİ
REKLAM ALANI

ERDEMİRLİ’YE BAYRAM HEDİYESİ

Türk Metal Sendikası ile Digiturk (Bayarkom) arasında yapılan anlaşma gereği, Erdemir’de çalışan sendika üyelerine özel kampanya başlatıldı.

Sendika binamızda düzenlenen imza töreni ile Erdemir çalışanlarını kapsayan kampanya, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ile Digiturk Bayarkom Genel Koordinatörü Ali Bayar tarafından imzalandı.

REKLAM ALANI

Taraflar arasında varılan anlaşma doğrultusunda Digiturk’ten; Giriş Paketi, 2 Adet Keyif Paketi, Lig TV Şampiyonları Paketi ile HD’yi içeren 64 lira 99 kuruş olan ücret, imzalanan protokol kapsamında özel kredi kartına 44 lira 90 kuruş olarak gerçekleştirildi.

Odabaş ile Bayar tarafından imza altına alınan protokol töreninde Sendika Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, Sendika Baş Temsilcimiz Mustafa Yıldız ile iş yeri temsilcilerimiz de hazır bulundu.

 

 FORM DOLDURULACAK

Bu arada, yapılan sözleşmeden faydalanmak isteyen Erdemir çalışanlarının üyelik için Erdemir Beci ile birlikte Sendika Ünite Temsilcilerine yada Bayarkom’a müracaat ederek form doldurmaları gerekiyor.

 

İŞTE SÖZLEŞME ŞARTLARI

Taraflar arasında imza altına alınan protokol gereğince kampanya şartları ve içeriği ise şöyle oluştu:

* Anılan kampanya sadece Digiturk ve Türk Metal Sendikası arasında yapılmış olup, Türk Metal Sendikası üyelerine özel bir kampanyadır. Erdemir çalışanı olmayanlar bu kampanyadan yararlanamazlar.

* Kampanyanın kurulumlarına yayın aktiflemelerine, ön talep formları alınarak 1000 (bin) adet tamamlandığında başlanacaktır.

* Kampanyadan kredi kartıyla 12 taksit ödeme seçeneğiyle faydalanılabilecektir.

* Kampanyada taahhüt süresi 12 aydır.

* 5 Adet Keyif Paketlerinden; Belgesel-Çocuk-Sporsever-Müzik Eğlence-Haber Dünya paketlerinden 2 (iki) adedi seçilebilecektir.

* HD üyeliği 12 ay boyunca fiyata dahildir.

* Üyelik aktivasyon bedeli 20 TL, Kurulum ücretsizdir.

* Kampanya Satış Üyelik Kurulum Talepleri, Bayarkom tarafından yapılacaktır.

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. ŞANVER HIRÇIN dedi ki:

    BAŞTA BAŞKANIMIZ YUSUF ZİYA ODABAŞ VE YÖNETİM KURULUNA TEŞEKÜR EDERİM.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.