Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİNDE BULUNDU

18.10.2012
2.973
GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİNDE BULUNDU
REKLAM ALANI

GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİNDE BULUNDU

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, yakalandığı hastalık nedeniyle tedavisi süren Erdemir işçisi arkadaşımız Ayhan Erol’u, tedavi gördüğü Özel Echomar Hastanesi’nde ziyaret etti.

Odabaş, 18 Ekim’de sendika yöneticilerimiz ile bazı iş yeri temsilcilerimizin de hazır bulunduğu ziyarette, arkadaşımız Erol’a bir kez daha geçmiş olsun dileğinde bulundu.

REKLAM ALANI
Erol’un sağlık durumu hakkında hastane doktorlarından bilgi de alan Odabaş, “arkadaşımızın 2004’de yapılan muayenesinde kanser olduğu ortaya çıktı. 8 yıldır bu hastalıkla mücadele eden Ayhan Erol’un tedavisi, son bir yıldır da istirahatlı olarak sürüyor. Sendika olarak her zaman yanında olduğumuzu belirttiğimiz arkadaşımızı, zaman zaman ziyaret ederek moral veriyoruz. Bir an önce sağlığına kavuşmasını ve işine dönmesini Allah’tan diliyoruz” dedi.
REKLAM ALANI
Yorumlar
 1. birol eren dedi ki:

  Arkadaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir bir an önçe saglıgına kavuşup Erdemir ailesine dönmesini temenni ederiz.Allah açil şifalar versin.KOK KÖMÜR BÖLÜMÜ

 2. CENK KABUL dedi ki:

  geçmiş olsun dleklerimle beraber allahtan acil şifalar dilerim..bir an önce sağlığına kavuşup sevdikleriyle beraber olmasını temenni ederim….

 3. fatih çakmak dedi ki:

  KISA ZAMANDA İYİLEŞMEN TEMENNİSİYLE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM..ENERJİ DAGITIM

 4. Enver ZENGİN dedi ki:

  Geçmiş olsun Kısa zamanda iyileşip sağlığına ve sevenlerinin arasına kavuşman dileğiyle Çelik Üretim Otomasyon

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.