Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

KADIN ÇALIŞANLARIMIZ ZİYARET ETTİ

12.10.2012
1.152
KADIN ÇALIŞANLARIMIZ ZİYARET ETTİ
REKLAM ALANI

 

KADIN ÇALIŞANLARIMIZ ZİYARET ETTİ

Erdemir’de çalışan üyemiz bir grup kadın çalışanlarımız, 11 Ekim 2012’de Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemizi ziyaret etti.

REKLAM ALANI

Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş ile görüşen Kadın çalışan arkadaşlarımız, nezaket amaçlı gerçekleştirdikleri ziyarette, sendikanın çalışmalarından memnunluk duyduklarını dile getirdi.

Sinter Ham Madde Manipülasyon Müdürlüğü çalışanı Hamiyet Kılıç, arkadaşları adına yaptığı konuşmada, yaşanan sözleşme sürecinde sendikaya her türlü desteği vereceklerini belirterek, “Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın bize verdiği değeri biliyoruz. Bu anlamda yapılan Kadın Kurultayları da son derece verimli geçmektedir. Önümüzde yaşanan sözleşme sürecinde Erdemir’deki kadın çalışanlar olarak fiziki ve düşünce iradesiyle sendikamıza sonuna kadar destek olacağız. ” dedi.

Ziyarette bulunan arkadaşlarımız da sendikanın yöneticileri ile iş yeri temsilcilerinden memnuniyetlerini dile getirerek, hak ve menfaatler konusundaki talepleri ile yakından ilgilenildiğini ifade ettiler. Kadın çalışanlar, sendika genel merkezimizce belirlenen teknik ve eğitim gezilerinin son derece faydalı olduğunu, bu tür etkinliklerin devam etmesi dileğinde bulundu.

Şube Başkanımız Odabaş da, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Erdemir gibi ağır sanayi kuruluşlarında çalın kadınların, üretime katkı amacıyla sağladıkları katma değeri de sizin vasıtanızla görüyoruz” diye konuştu.

Arkadaşlarımıza, varsa iş yerlerindeki talep ve sorunlarını aktarmalarını isteyen Odabaş, başlayacak sözleşme süreci ile ilgili bilgiler aktararak; amacın, çalışanlar adına iyi bir sözleşmeye imza atmak olduğunu kaydetti.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alış, verişinde bulunuldu.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.