Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

KOK’TAN KAYNAŞMA TURNUVASI…

31.10.2012
1.850
KOK’TAN KAYNAŞMA TURNUVASI…
REKLAM ALANI
  • KOK’TAN KAYNAŞMA TURNUVASI…

Erdemir’deki Kok Fabrikası Müdürlüğü bünyesindeki üniteler arasında düzenlenen futbol turnuvasında Tali Mahsuller takımı şampiyonluğu elde etti.

Müdürlük bünyesindeki Tali Mahsuller, Mekanik Bakım, Elektrik Bakım, Batarya, Isıtma, Kömür Hazırlama Baş Mühendisliklerinden oluşan 6 takım arasında düzenlenen, “Kok Müdürlüğü Sonbahar Kaynaşma Futbol Turnuvası” karşılaşmaları Erdemir Stadı’nda oynandı.

REKLAM ALANI

Tek devreli lig usulü ile oynanan karşılaşmalarda puan cetvelinde ilk 4 sırayı alan Tali Mahsuller, Batarya, Mekanik Bakım ve Elektrik Bakım Mühendisliği takımları yarı finale yükseldi.

Çapraz eşleşme ile oynanan yarı final karşılaşmalarında rakiplerini yenen Tali Mahsuller ve Batarya takımları finale kalan isimler oldu.

Bu iki takımın karşılaşmasını 2-1 galibiyetle tamamlayan Tali Mahsuller turnuvada şampiyonluğa ulaşırken, ikinciliği Batarya takımı elde etti.

Mekanik Bakım ise Elektrik Bakım’ı 3-1’lik skorla yenerek turnuva üçüncülüğünü kazandı.

En Centilmen takım Isıtma Baş Mühendisliği ekibinin seçildiği turnuvada gol krallığını ise Hüseyin Çelik elde etti.

Kok Fabrikası Müdürü Hakan Nizamettin Tanık, birim baş mühendisleri, Türk Metal Sendikası Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Aldırmaz, İş Yeri Temsilcisi Yakup Yılmaz’ın da izlediği Turnuvanın final karşılaşmasının ardından düzenlenen törende, Şampiyon takımın kupasını Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, takım kapatın Kürşat Fehmi Özkaramuk’a verdi.

Turnuvada ikinci ve üçüncü olan takımlar ile en centilmen takıma, en golcü futbolcuya ve maçları yöneten hakemlere ise madalya ile plaketler verildi.

Sendika Mali Sekreteri Taşdelen, törende yaptığı konuşmada, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’ın, turnuvaya katılan takımları kutladığını, dereceye girenleri de tebrik ettiğini iletti.

Sendikanın, üyelerin hak ve menfaatlerini korumanın yanı sıra bu tür sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de destek olduğunu anlatan Taşdelen, “işçi arkadaşlarımızı iş yerinde akıttıkları terin yanı sıra, buradaki mücadelede gösterdikleri başarıdan dolayı bir kez daha kutluyoruz. Bu tür aktiviteler, her zaman birlik ve beraberlik içinde olan arkadaşlarımızın daha fazla kaynaşmasına da vesile oluyor. Turnuvanın düzenlenmesinde katkıda bulunanlara ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.