Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

KURSLAR BAŞLADI, AİLELER BİLGİLENDİRİLDİ

15.10.2012
1.540
KURSLAR BAŞLADI, AİLELER BİLGİLENDİRİLDİ
MOBİL REKLAM ALANI

KURSLAR BAŞLADI, AİLELER BİLGİLENDİRİLDİ

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemiz tarafından, Erdemir’de çalışan işçi arkadaşlarımızın çocuklarına yönelik başlattığımız Seviye Belirleme Sınavı (SBS) kurslarının ikincisi gerçekleştiriliyor.

Bu kapsamda, 70 öğrencinin katılımıyla TED Koleji’nde süren kurslarla ilgili veliler bilgilendirildi. TED Koleji’nde düzenlenen toplantıda, Türkçe Öğretmeni Sahir Akçakoca, Fen ve Teknoloji Öğretmeni Vedat Okur, Matematik Öğretmeni Şadan Durak ile İngilizce Öğretmeni Savaş Direkçi’den oluşan SBS Komitesi, kurs programı ve işlenecek konular üzerinde aileleri bilgilendirdiler.

MOBİL REKLAM ALANI

Toplantıya katılan Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, üyelere hitaben yaptığı konuşmada, ilk SBS kursuna oranla katılımın yüksek olmasının sevindirici olduğunu belirterek, “kurstan beklentimiz olan, çocuklarımızın büyük başarılar elde etmesi, sendika olarak bizi de son derece mutlu edecektir. Bu doğrultuda öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Gösterdikleri duyarlılıktan dolayı da ailelerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu arada, geçtiğimiz hafta başlayan kurslar, Cumartesi günleri saat 09.00-16.00 arası olmak üzere Haziran ayına kadar devam edecek. Bu sürede öğrenciler 7 kez sınava tabi tutulacak.

MOBİL REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.