Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

RE-LİNE’Yİ BÖYLE KUTLADIK…

18.10.2012
1.447
RE-LİNE’Yİ BÖYLE KUTLADIK…
REKLAM ALANI

RE-LİNE’Yİ BÖYLE KUTLADIK…

Erdemir’de, 2. Yüksek Fırın Zübeyde’nin Re-Line çalışmasını başarıyla tamamlayan arkadaşlarımız, sendikamızca düzenlenen gecede başarılarını kutladı.

Büyük Anadolu Ereğli Otel’de gerçekleştirilen geceye katılan Türk Metal Sendikası Genel Sekreterimiz Sayın Yücel Yücel, geçtiğimiz Haziran’da yapılan genel kurulumuzun ardından 4 kez ilçeye geldiğini söyledi.

REKLAM ALANI

Ereğli’de Erdemir çalışanlarından gördüğü ilgiden son derece mutlu olduğunu belirten Yücel, “her gelişimde birbirinden güzel etkinliklerinize katıldım. Bir birinize bağlı oluşunuz, teşkilatınıza (sendikanıza) sahip çıkışınız, saygı ve misafirperverliğiniz örnek teşkil ediyor. Bu tutumunuzdan dolayı Genel Başkanım ve yönetimim adına size teşekkür ediyorum” dedi.

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş da, 2. Yüksek Fırın Zübeyde’nin modernizasyonunda görev alan arkadaşlarımıza teşekkür ederek, şunları söyledi:

“Sayın Genel Başkanımız Pevrul Kavlak ve Genel Merkez Yönetimimizin desteğiyle bir gece daha düzenledik. Gönül isterdi ki bu geceyi işverenimiz (Erdemir yönetimi) düzenlesin. Genel Başkanımız ve genel yönetimimiz topluma yararlı sunduğumuz her talebimize olumlu bakıyorlar. Bu gece için de aynı şekilde desteklerini esirgemediler.

Biz her zaman olduğu gibi bugünde işçi arkadaşlarımızın yanında olduk. Bir olduk, iri olduk. diri olduk. Bu gece aramızda bulunan Sayın Genel Sekreterimiz Yücel Bey’e de Erdemir çalışanı arkadaşlarım adına ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Elini, elimizin altına koyan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum.”

Sendika şube yöneticilerimiz, iş yeri temsilcilerimiz, Re-Line’de görev alan mesai arkadaşlarımız ile formenlerimizin katıldığı gecede müzik eşliğinde eğlenildi.

 

 

 

 

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. Nevruz Yılmaz dedi ki:

    ZORLU BİR RE-LİNE DÖNEMİNDEN DE ERDEMİR İŞÇİSİ YÜZÜNÜN AKIYLA ÇIKMIŞTIR.EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN İŞÇİ KARDEŞLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM.HAKLI OLARAK BÖYLE BİR GECE DÜZENLEYEN VE BİZLERİN DAİMA YANINDA OLAN TÜRK METAL SENDİKASINA,VE SAYIN YUSUF BAŞKANIMA VE DEGERLİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE SAHŞIM ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM..

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.