Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ATAMIZI SAYGIYLA ANDIK

09.11.2012
1.904
ATAMIZI SAYGIYLA ANDIK
MOBİL REKLAM ALANI

ATAMIZI SAYGIYLA ANDIK

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi olarak, TED Koleji Vakfı Karadeniz Ereğli Şubesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz etkinlikle, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha saygıyla andık.

Erdemir Kültür Merkezi’nde (Sineması) gerçekleştirilen, “10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı” kapsamında Saygı Duruşunda bulunuldu, TED Koleji Müzik Öğretmeni Nihat Çöklü şefliğinde okul bandosu eşliğinde İstiklal Marşı okundu.

MOBİL REKLAM ALANI

TED Koleji öğrencilerinin, “Onu Özlüyorum” isimli gösterisi izlenen programda, Atatürk’ü anlatan sinevizon sunuldu.

Öğrencilerden Gizem Akın’ın, Atatürk’ü anlatan konuşmasının ardından Bengi Baydan ile Selim Aydemir ise Atatürk Özdeyişlerini okudular.

Yoğun katılımın gözlendiği törende, öğrencilerin okuduğu şiirler, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, tiyatro kulübünden söz korosu ve müzik korosu gibi birçok etkinlik gerçekleştirildi.

Program, Okulun Müzik Öğretmenleri Nihat Çöklü, Uğur Bostancı ve Emrah Gümüş eşliğinde Atatürk’ün sevdiği şarkıların seslendirilmesiyle sona erdi.
Programı İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdusselam Aksoy, Erdemir İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Kaan Böke, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, TED Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Celal Bozkuş, Türk Metal Sendikası Yönetici ile iş yeri temsilcileri, Erdemir Sosyal Hizmetler ve Halkla İlişkiler Müdürü Gülşin Yöney, TED Vakfı Yöneticileri, okul idaresi, öğretmenler  ile veliler izledi.

MOBİL REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.