Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

BİLGİLENDİRME TOPLANTILARIMIZ SÜRÜYOR

24.11.2012
1.685
BİLGİLENDİRME TOPLANTILARIMIZ SÜRÜYOR
MOBİL REKLAM ALANI

BİLGİLENDİRME TOPLANTILARIMIZ SÜRÜYOR

Erdemir ile yapılacak 24. Dönem Toplum İş Sözleşmesi görüşmeleri öncesi, üyelerimizi bilgilendirme toplantılarımıza devam ediyoruz.

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, beraberinde Şube Sekreterimiz Metin Ercan ve Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen ile birlikte, Sendika binasındaki işçi lokalimize gruplar halinde gelen üyelerimize, yapılan çalışmalar ve yapılacaklarla ilgili bilgiler aktarıyor.

MOBİL REKLAM ALANI

Odabaş, Erdemir çalışanlarının emekten gelen haklarının en üst düzeyde korunması amacıyla taslak çalışmalarının sürdüğünü anlattığı toplantılarda, yaşanan ve gelinen süreçle ilgili detaylar veriyor.

“Üret, Kazan, Kazandır” sloganını hiçbir zaman unutmadıklarını dile getiren Odabaş, “üyelerimizden aldığımız güçle başlayacağımız görüşmelerde, sözleşmeyi elbette masa başında bitirmekten yanayız. Ancak işçimizin alın terinin karşılığının verilmek istenmemesi durumunda yasal çerçevede hak arama mücadelemizi farklı platformlarda sürdüreceğiz” dedi.

Toplantılara katılan Erdemir çalışanları da her zaman olduğu gibi bu dönem de sendikalarına tam destek vereceklerini ifade ettiler.

MOBİL REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. oktaygurbuz dedi ki:

    Türk Metalli olmak bir ayrıcalıktır.Sendikamızın yanındayız.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.