Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

“GÜCÜ SİZDEN ALIYORUZ”

08.11.2012
1.273
“GÜCÜ SİZDEN ALIYORUZ”
REKLAM ALANI

“GÜCÜ SİZDEN ALIYORUZ”

Erdemir’in bazı ünitelerinde çalışan üyelerimiz, Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi’ne gelerek şube başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret ettiler.

Erdemir Yardımcı İşletmeler Müdürlüğü, Yüksek Fırınlar Müdürlüğü ile Elektrik Bakım Müdürlüğü bünyesinde çalışan üyelerimiz, ziyaret ettikleri Odabaş’a, sendikalarına sahip çıktıklarını ve desteklerinin artarak devam ettiğini söylediler.

REKLAM ALANI

Odabaş da, her zaman olduğu gibi Türk Metal Sendikası’nın, çalışanların hak ve menfaatlerinin korunması yolunda öncü olduğunu hatırlatarak, şöyle dedi:

“Erdemir’de de bu böyle. ‘Üret, Kazan, Kazandır’ anlayışı ile çıktığımız yolda, üyelerimizin en iyi koşullarda üretim yapmalarını sağlamak için çaba gösteriyoruz. Önümüzdeki süreçte başlayacak olan Toplu İş Sözleşmesi’nde de emeğin karşılığını en iyi şekilde alma mücadelesinde olacağız. Bu konuda üyelerimizin sendikamıza verdiği destek ve güven, bizim daha da heyecanla çalışmamızı sağlıyor. Çünkü biz, gücümüzü sizden alıyoruz. Sık sık sendika binamıza gelerek istişarede bulunmanızdan dolayı ise ayrıca memnunluk duyuyoruz.”

İşçi arkadaşlarımızın karşılıklı görüş alış, verişinde bulunduğu ziyarette Odabaş, yetki süreci ile ilgili bilgiler aktardı.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.