Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

SENDİKAMIZ DOLUP, TAŞIYOR…

16.11.2012
2.143
SENDİKAMIZ DOLUP, TAŞIYOR…
MOBİL REKLAM ALANI

SENDİKAMIZ DOLUP, TAŞIYOR…

Erdemir çalışanı üyelerimiz, Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemize yoğun ziyaretlerde bulunuyor.

14 ve 15 Kasım tarihlerinde de çok sayıda üyemiz Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş’ı ziyaret ederek görüş alış, verişinde bulundu.

MOBİL REKLAM ALANI

Yüksek Fırın Mekanik Bakım Baş Mühendisliği, Kok Müdürlüğü, Vinç Bakım Haddehane, Soğuk Haddehane, Sıcak Haddehane Müdürlüğü Levha İkmal ve Kumlama Boyama, 2. Yüksek Fırın Müdürlüğü çalışanlarının ayrı ayrı ziyaret ettiği Odabaş, sendika ile üyelerinin birlikteliğinin her zamanki gibi en üst seviyede olduğunu söyledi.

Üyelerimizin sendikaya bağlılığının, kendilerini daha da güçlendirdiğini anlatan Odabaş, şöyle dedi:

“Türk Metal Sendikası Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak başta olmak üzere, genel yönetim kurulu üyelerimiz, şahsım ve şube yönetim kurulu üyelerimiz, sizin ortaya koyduğunuz sahiplenme ve bağlılıktan son derece memnunluk duyuyoruz. Bu kapsamda da üyelerimizin hak ve menfaatlerini en üst düzeyde koruma ve sağlama girişimlerimiz artıyor. Önümüzde yapacağımız bir toplu iş sözleşmesi görüşmesi daha var. Bu çalışmalarımızı, her zamanki gibi üyelerimizin taleplerini de bilerek sürdüreceğiz.”

MOBİL REKLAM ALANI
Yorumlar
 1. Bahri Topçu dedi ki:

  Allah Muhabbetinizi artırsın. Birlik beraberliğiniz bozmasın.

 2. halil Erdal dedi ki:

  Allah birlik ve beraberligimizi bozmasın yusuf abi

 3. arzu özdemir dedi ki:

  başarılarınızın devamı diliyorum.emekçi eşi olarak sizinle gurur duyuyorum.allah başımızdan teşkilatımızı eksik etmesin

 4. servet tosun dedi ki:

  Sendikamiz dolup taşsınki turkmetalin gucunu ve ne kadar bagli oldugumuzu tüm eregli ve erdemir üst yönetimi görsün. Baskanimiza teşekkurler hepimize bir arkadas gibi davranıyor bizi birer birer dinleyip görüşlerimizi aldigi icin bu şeffaflık hangi sendikada ve sendika başkaninda var. Tesekkurler Türkmetal bu birlikteligimizi hiç kimse ve hiçbir guc bozamaz.

 5. servet tosun dedi ki:

  Sendika baskanımızın bize ozellikle arkadas gibi davranip her birimizi dinlemesi ve bu şefaflıgı gostermesi mükemmel bir olay. Teşekkürler Başkanım Teşekkürler Türkmetal.

 6. oktaygürbüz dedi ki:

  Erdemir işcisi dünde bügünde yarında sendikasına ve ekmeğine sahip çıkar.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.