Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

ÜYEMİZ ÇOR’A SON GÖREV…

29.11.2012
2.170
ÜYEMİZ ÇOR’A SON GÖREV…
REKLAM ALANI

ÜYEMİZ ÇOR’A SON GÖREV…

Erdemir Yapım Montaj Müdürlüğü İnşaat Bakım Başmühendisliği’nde çalışan arkadaşımız Arif Çor (46), geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını yitirdi.

Dün gece evinde aniden rahatsızlanan Çor’un, ailesi tarafından kaldırıldığı Özel Echomar Hastanesi’nde yapılan muayenesinde kalp krizi geçirdiği anlaşıldı. Uzman doktorların müdahalede bulunduğu arkadaşımız Çor, daha sonra Ereğli Devlet Hastanesi’ne götürülerek yoğun bakıma alındı.

REKLAM ALANI

Burada durumunda düzelme görülen ve ailesi ile çocuklarıyla da görüşen Çor’a, sabaha karşı saatlerde tekrar rahatsızlanması üzerine müdahalede bulunuldu. Ancak bu kez kalbi dayanamayan Çor, yaşama gözlerini yumdu.

Cenazesi Erdemir Morgu’na getirilen arkadaşımız için burada tören düzenlendi.

Türk Metal Sendikası Şube Sekreterimiz Metin Ercan, Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, sendika şube yönetim kurulu üyelerimiz, baş temsilcimiz, Erdemir Yapım Montaj Müdürü Osman Erbay, işyeri temsilcilerimiz, kalabalık Erdemir çalışanı ve yakınlarının katıldığı törende ‘helallik’ alınan Çor’un cenazesi, Gülüç Beldesi Yeni Siteler Camisi’ne götürüldü.

Burada Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör, sendika şube yöneticilerimiz, Erdemir çalışanları ile dost ve yakınlarının katıldığı kalabalık cemaatle cenaze namazı kılınan Arif Çor, Atalay Sitesi’ndeki evinin önünde ‘helallik’ alınmasının ardından memleketi Çankırı’nın Çerkeş ilçesine bağlı köyünde toprağa verilmek üzere uğurlandı.

Türk Metal Sendikası Ereğli Şube Başkanımız Yusuf Ziya Odabaş, arkadaşımızı kaybetmekten büyük üzüntü duyduğunu belirterek, merhuma Allah’tan Rahmet, kederli ailesine ve Erdemir camiasına başsağlığı dileğinde bulundu.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar
  1. oktaygurbuz dedi ki:

    Merhuma Allahtan rahmet yakınlarına sabır dilerim.

  2. Nevruz Yılmaz dedi ki:

    Allah Rahmet Eylesin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.