YENİ YERLERİNDE ZİYARET ETTİK

YENİ YERLERİNDE ZİYARET ETTİK
22 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 1.238 kez okundu.
Reklam

YENİ YERLERİNDE ZİYARET ETTİK

Ereğli’de, Demokrat Yayın Grubu ile Değişim Medya’yı, taşındıkları yeni mekanlarında ziyaret ettik.

Türk Metal Sendikası Şube Sekreterimiz Metin Ercan ile Şube Mali Sekreterimiz Sedat Taşdelen, 21 Kasım 2012’de Demokrat Yayın Grubu’nu ziyaretinde Demokrat Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Aksakal ile görüştü.

Şube sekreterimiz Ercan, ziyarette yaptığı konuşmada, basın kuruluşlarına önem verdiklerini belirterek, “basın kuruluşlarının sendikamız etkinliklerini kamuoyuna duyurulmasında ön sıralarda yer alan Demokrat’ın, bundan sonraki süreçte de aynı sorumluluk anlayışı içerisinde yayınlarını sürdüreceğine inancımız tamdır. Yeni mekanınızda da çalışma yaşamınızda başarılar diliyoruz” dedi.

Şube Mali Sekreterimiz Taşdelen de, kuruluşun yeni mekanının şehir merkezine yakınlığının avantaj olduğunu savunarak çalışmalarda başarı dileğinde bulundu.

 DEĞİŞİM’İ ZİYARET

Ercan ve Taşdelen daha sonra aynı binada bulunan Değişim Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Semih Çolak’ı ziyaret etti.

Samimi ve sıcak ortamda gerçekleşen ziyarette, aynı zamanda yönetim kurulu başkanlığını üstlenen Çolak’a, yeni yerinde başarı dileğinde bulunan Ercan ve Taşdelen, Değişim Medya’nın , bölgede güçlü radyoya sahip olduğunu, Çolak ile birlikte bu gücün daha da artacağına inandıklarını kaydettiler.

Aksakal  ve Çolak da, gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 

Reklam
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git