Türk Metal Kdz. Ereğli Şubesi

25 ÜYEMİZ DAHA (B) OLDU

19.12.2012
1.236
25 ÜYEMİZ DAHA (B) OLDU
REKLAM ALANI

25 ÜYEMİZ DAHA (B) OLDU

Erdemir’de, (C) statüsünde çalışan 25 üyemiz daha (B) statüsüne geçti. Çelikhane Mekanik Bakım çalışanlarından 25 üyemiz, (B) kadrosuna geçişleri dolayısıyla 15 Aralık 2012’de Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de bir araya geldi.

Arkadaşlarımızın kutlamalarına Sendikamız Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, Baştemsilci Mustafa Yıldız, Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Köroğlu, İşyeri Temsilcisi Suat Dinler, iş yeri mühendisi Suat Ömer Bozoğlu, formenler ile çalışma arkadaşları katıldı.

REKLAM ALANI

Taşdelen burada yaptığı konuşmada, 25 arkadaşımızı yeni kadroyu geçişlerinden dolayı kutlayarak, hayırlı, uğurlu olsun temennisinde bulundu.

Taşdelen, şunları söyledi:

“Arkadaşlarımızın şimdi iş yerlerinde daha da büyük sorumluluk üstlendiklerinin bilincinde olduklarını biliyorum. Allah’tan, sağlık ve sıhhat içinde çalışma hayatı sürdürmenizi diliyorum. Önümüzde uzun çalışma yılları var. Daha bir çok kademe alacağınız bu sürede işinize ve sendikanıza sahip çıkacağınızdan da eminim.

Önümüzde yeni sözleşme süreci var. Bu konuda şube ve genel merkezimiz çalışmalarını sürdürüyor. Yine sizin desteğinizle iyi bir sözleşmeye imza atacağımıza inanıyorum.”

Diğer yandan Taşdelen, Çelikhane Makine Bakım’ı ziyaret ederek, çay molasında üyelerimizle sohbet etti.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.